کد خبر : ۲۴۷۸۴۶
در نیمه نخست امسال؛
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
بررسی آمار معاملات بورس کالا در نیمه نخست امسال بیانگر آن است که بیش از ۲.۶ میلیون تن انواع محصول به ارزش ۶۴ هزار میلیارد تومان در تالار محصولات پتروشیمی مورد معامله قرار گرفته است.

بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در نیمه نخست امسال بیش از ۲.۶ میلیون تن محصول به ارزش ۶۴ هزار میلیارد تومان در تالار محصولات پتروشیمی مورد معامله قرار گرفت به طوری که حجم معاملات نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افت ۵ درصدی روبه رو شد، اما ارزش معاملات ۹۹ درصد رشد کرد.معاملات محصولات پتروشیمی به تفکیک قرارداد‌ها نشان می‌دهد که در نیمه نخست امسال بیش از ۱.۹ میلیون تن محصول به ارزش ۴۸ هزار میلیارد تومان به صورت نقدی، ۶۱۵ هزار تن محصول به ارزش ۱۵ هزار میلیارد تومان به صورت سلف و ۱۰ هزار تن محصول نیز به صورت نسیه به فروش رفت.

در تالار محصولات پتروشیمی در نیمه نخست امسال بیش از ۸۴۹ هزار تن محصول شیمیایی به ارزش ۱۲ هزار میلیارد تومان و ۱.۷ میلیون تن محصول پلیمری به ارزش بیش از ۵۱ هزار میلیارد تومان داد و ستد شد.

همچنین در نیمه نخست امسال بیش از هزار تن گاز‌ها و خوراک‌ها به ارزش ۱۲ هزار میلیارد تومان معامله شد که با رشد ۳۹ درصدی حجم و ۲۸۵ درصدی ارزش معاملات رو به رو شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: