مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در متالکس ۲۰۲۱:
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت:انتظار نیست کشوری که در تولید فولاد و سیمان و سایر مصالح ساختمانی خودکفا است و هیج وابستگی به خارج ندارد در بخش ساختمان مشکلی داشته باشد.

ذوب آهن اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در حاشیه بازدید از غرفه‌های نمایشگاه متالکس ۲۰۲۱ اظهار کرد: ذوب آهن اصفهان به واسطه نیروی انسانی متخصص، متعهد و تجربه کاری ارزشمند در مسیر بالندگی بحمدا... خوش درخشیده و قدم در مسیری گذاشته که دیگران به سختی می‌توانند به آن ورود کنند و یا توانش را ندارند. مصداق بارز این جمله تولید ریل در ذوب آهن اصفهان است که به عنوان دروازه ورود به تولید محصولات صنعتی و دارای ارزش افزوده بالا محسوب می‌شود.وی افزود: تولید آرک th ۳۶، میلگردآلیاژی، ریل uic ۵۴ و ... نیز از جمله دستاورد‌های اخیر این شرکت مادر صنعتی به شمار می‌روند و حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان این شرکت سبب شده ذوب آهن اصفهان مصمم‌تر از گذشته در مسیر رشد بالندگی حرکت کند و به سهم خودش در اقتصاد کشور نقش آفرین باشد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: ریل در ذوب آهن اصفهان بر اساس نیاز خطوط کشور تولید می‌شود و هم اکنون این تولید فراتر از نیاز کشور بوده و لذا بازاریابی آن برای صادرات به کشور‌های دیگر در دست اقدام است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برنامه دولت برای احداث یک میلیون واحد مسکونی اقدام بسیار ارزشمندی است، زیرا مسکن همواره از جمله دغدغه‌های هموطنان عزیزمان است، خاطر نشان کرد: انتظار نیست کشوری که در تولید فولاد و سیمان و سایر مصالح ساختمانی خودکفا است و هیج وابستگی به خارج ندارد در بخش ساختمان مشکلی داشته باشد. در این خصوص می‌توان یک اتاق فکر در بدنه دولت ایجاد نمود و تمام دست اندرکاران این بخش در آن حضور فعال داشته باشند تا موانع پیش روی این طرح توسط تولیدکنندگان بررسی شده و برطرف شود. در این زمینه به یک وحدت بین بخش‌ها نیاز داریم.

یزدی زاده درخصوص تاثیر قیمت‌گذاری دستوری بر روند احداث یک میلیون واحد مسکونی ادامه داد: قیمت‌گذاری دستوری فولاد یک سنگ بزرگ پیش پای تولید کنندگان این محصول ارزش آفرین در داخل و خارج از کشور است لذا نیاز است قبل از هر گونه تصمیم گیری برای صنعت فولاد در اتاق فکری که عنوان شد همه صحبت‌ها شنیده شود و سپس تصمیم گیری کنند، زیرا با قیمت گذاری دستوری تولید نمی‌تواند دوام زیادی داشته باشد و اهداف بخش مسکن محقق نمی‌شود.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: قیمت‌ها در کدال کاملاً مشخص است و عرضه و تقاضا به صورت اتوماتیک قیمت محصولات را مشخص می‌کند. هیچ گونه محدودیتی در تولید فولاد وجود ندارد و مازاد عرضه داریم لذا بهترین مکانیزم برای قیمت فولاد همان مکانیزم عرضه و تقاضا است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: