کد خبر : ۲۴۹۲۸۷
پیش گشایش؛
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
به روی شاخص تمرکز کردیم و اگر به همین سرعت پیش برویم، شاید این هفته به انتهای اتوبان بابایی برسیم، زیرا تمام اندیکاتور‌ها به مرحله کف و حتی زیرزمین رسیده‌اند که باید این ققنوس، از زیر خاکستر بلند شود، ولی گویا ققنوس هم در کسری بودجه سهیم است.

پیش گشایش+بورس نیوز

به گزارش بورس‌نیوز، بورس انگار در اتوبان بدون دوربرگردان شهید بابایی افتاده و اگر بخواهد لاین را شرق به غرب کند، باید تا انتهای این اتوبان برود و پس از اتمام این بزرگراه، بتواند مسیر را بازگردد! اما؛ انتهای مسیر اوراق فروشی کجاست؟

بار‌ها شاخص از خود تست بازگشت را به نمایش گذاشت، ولی دستان پرقدرت اوراق، آنچنان بدهی فروشی را راه انداخته که نه تنها شاخص بلکه گویا تمام سهامداران خرد و حقوقی به دولت بدهکار هستند و سازمان بورس، پشت سفته سهامداران را امضا کرده و اگر اعتراضی کند؛ دولت سفته سازمانی‌ها را به اجرا می‌گذارند که اینجاست باید گفت کمی آزاده باشید.

به روی شاخص تمرکز کردیم و اگر به همین سرعت پیش برویم، شاید این هفته به انتهای اتوبان بابایی برسیم، زیرا تمام اندیکاتور‌ها به مرحله کف و حتی زیرزمین رسیده‌اند که باید این ققنوس، از زیر خاکستر بلند شود، ولی گویا ققنوس هم در کسری بودجه سهیم است.

آقای خاندوزی و رئیس جمهور محترم که قبلا در جایگاهی به‌غیر از دولت سخنان قشنگی نسبت به حمایت از بورس مطرح می‌کردید، شاخص به محدوده ۱,۳۱۰ میلیون واحدی نزدیک شده و این یعنی، شاخص به قبل از زمان انتخابات رسید!

آیا زمان حمایت فرا نرسیده است؛ البته طبق شنیده‌ها گویا تا پایان این ماه اوراق فروشی ادامه دارد و پس از آن دولت به‌دنبال راهکار‌های دیگری می‌رود تا شب عید!

سهامداران در انتظار آن هستند که دستی به یاری حقیقی‌ها و این بورس زمین‌خورده بشتابد.

آرایش جدید دلار

معامله‌گران بازار‌های موازی از جمله ارز، آرایش جدیدی را به خود گرفته‌اند و با رسیدن اخبار برجامی و سرنوشت این توافقنامه به سوی تغییر نرخ و نوسان در بازار می‌روند و آنچنان برای نوسان‌گیری دست و پا نمی‌زنند؛ نرخ دلار کمی رشد داشت و به ۲۷ هزار و ۶۳۰ تومان رسید و هر یورو هم در نزدیکی ۳۲ هزارتومان در بازار به معامله گذاشته شد.

سکه و یک گام به عقب

قیمت هر سکه بهار آزادی به ۱۱ میلیون و ۴۸۰ هزارتومان رسید و نسبت به نرخ‌های روز گذشته، با کاهش اندکی همراه بود و همانطور هر سکه امامی نیز با نرخ ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان دست به دست شد.

تابلوی طلافروشی‌ها نیز نوسان اندکی را برای هر گرم طلا به نمایش گذاشت، هر گرم طلا یک میلیون و ۱۶۹ هزارتومان و هر مثقال طلا نیز ۵ میلیون ۶۷ هزارتومان دست به دست شد.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
بدنبال پرکردن جیب خودشان هستندبه هر روشی که بخواهند ولوبه زور.اگرمردم باحرف قشنگ گول بخورند بازهم حرف قشنگ خواهندزد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
کاش میشد شاخص کل را خرید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: