کد خبر : ۲۴۹۶۰۳
در مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو؛
۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
گروه قطعه سازی کروز در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو از ۱۱ مجموعه قطعه پیشرفته جدید که امسال به تولید داخل رسیده است، رونمایی می‌کند.

کروز از یازده مجموعه قطعه پیشرفته بومی سازی شده خود رونمایی می‌کند

به گزارش بورس نیوز، شرکت صنایع تولیدی کروز به منظور عرضه محصولات جدید، افزایش سطح داخلی سازی قطعات و کمک به اشتغال و جهش تولید در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو حضور یافت.گفتنی است، کروز در این نمایشگاه از یازده مجموعه قطعه پیشرفته جدید خود که در سال ۱۴۰۰ توسط مهندسان کشور بومی سازی کرده و به طور قطع کمک شایانی به صنعت خودرو خواهد کرد، رونمایی می‌کند. همچنین محصولات و قطعات پیشرفته که پیش از این به تولید داخل رسیده نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

لازم به ذکر است، کروز در سالن ۳۵ این نمایشگاه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ تا چهارشنبه نوزدهم آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای علاقمندان به صنعت قطعه سازی کشور خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: