کد خبر : ۲۵۰۱۱۶
۱،۷۷۰ تن از انواع «پلی پروپیلن» عرضه شد؛
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
دیگر محصولی که پتروشیمی شازند در بورس کالا مورد عرضه قرار داده مربوط به پلی اتیلن سبک خطی ۰۲۰۹AA بوده که ۱,۱۰۰ تن در بورس کالا عرضه‌شده که از این مقدار ۲,۰۲۰ تن مورد تقاضا واقع‌شده بود.

پتروشیمی شازند+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی شازند در هفته‌ای که سپری شد ۱,۷۷۰ تن از انواع «پلی پروپیلن» در گرید‌های مختلف را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۱,۴۹۰ تنی همراه بوده و حجم معامله این محصول ۱,۳۳۰ تن گزارش‌شده است.

نرخ فروش میانگین انواع پلی‌پروپیلن ۳۸۱,۱۶۸ هزار ریال در هر تن معامله گردید و ارزش معاملات این محصولات بالغ‌بر ۵۲ میلیارد تومان رسید، همچنین قابل‌ذکر است که قیمت میانگین فروش انواع «پلی پروپیلن» در گرید‌های مختلف نسبت به آخرین هفته‌ای که مورد معامله قرارگرفته ۴ درصد کاهش نرخ را به دنبال داشته است.

عملکرد هفتگی شاراک+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: ۲۷ درصد افزایش نرخ پلی‌پروپیلن نسبت به آخرین معامله


پتروشیمی شازند در هفته منتهی به ۲۸ آبان‌ماه با افزایش تقاضا ۳۷۰ تنی، رشد ۵۱۰ تنی عرضه‌ها و حجم معامله انواع پلی پروپیلن طی این هفته با رشد ۲۱۰ تنی ثبت شده است.

دیگر محصولی که پتروشیمی شازند در بورس کالا مورد عرضه قرار داده مربوط به پلی اتیلن سبک خطی ۰۲۰۹AA بوده که ۱,۱۰۰ تن در بورس کالا عرضه‌شده که از این مقدار ۲,۰۲۰ تن مورد تقاضا واقع‌شده بود و حجم معامله این محصول برابر با ۱,۱۰۰ تن اعلام‌شده که تمام محصولات عرضه شده به فروش رسیده است.

ارزش معامله این محصول طی این هفته بالغ‌بر ۳۶ میلیارد تومان بوده، قیمت فروش این محصول در پایان هفته منتهی به ۲۸ آبان‌ماه، قیمت فروش این محصول در پایان هفته منتهی به ۲۸ آبان‌ماه ۳۱۱,۰۴۲ هزار ریال در ازای هر تن شناسایی‌شده که در مقایسه با هفته گذشته یک درصد افزایش داشته است.

محصول ارائه شده پلی اتیلن سنگین لوله مشکی CRP۱۰۰B در پایان هفته به ۲۸ آبان‌ماه برابر با ۱,۲۰۰ تن بوده که حجم معامله این محصول برابر با ۷۲۰ تن بوده و نرخ فروش این محصول ۳۰۳,۷۰۱ هزار ریال به ثبت رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.