کد خبر : ۲۵۰۱۲۴
یک هفته استراحت، رمق را به این فولادساز بازگرداند؛
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
این فولادسازیبا سبدی شامل از «ورق گرم نوردکاران»، «ورق گرم خودرو»، «ورق گالوانیزه لوازم خانگی»، «ورق گالوانیزه»، «ورق سرد لوازم خانگی» و «ورق سرد خودرو» گام در رینگ معاملات بازار نقره‌ای گذاشت.

آقای فولاد مبارکه اصفهان؛ غایب

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، پس از غیبت‌های مکرر فولاد مبارکه که در بورس کالا شاهد هستیم، در آخرین هفته آبان‌ماه این شرکت فولادسازی در معاملات بازار نقره‌ای جای‌خالی نداد و با سبد کالایی ۶ محصوله گام به بازار گذاشت.

این فولادسازیبا سبدی شامل از «ورق گرم نوردکاران»، «ورق گرم خودرو»، «ورق گالوانیزه لوازم خانگی»، «ورق گالوانیزه»، «ورق سرد لوازم خانگی» و «ورق سرد خودرو» گام در رینگ معاملات بازار نقره‌ای گذاشت.

آقای فولاد مبارکه اصفهان؛ غایب

ورق گرم نوردکاران

در هفته گذشته فولاد اصفهان در رینگ معاملات بورس کالا با عرضه ۴۸,۰۷۰ تن از «ورق گرم نوردکاران» به دیدار خریداران آمد و این شرکت با فروش بیش از ۴۶ هزار و ۴۲۰ تنی توانست رقمی معادل ۹۹۱ میلیارد تومان درآمد را کسب کند.

ورق گرم خودرو

این فولادساز اصفهانی از سوی دیگر با ورق گرم خودرو گام به رینگ معاملات بازار گذاشت و استقبال خریداران از این کالا نیز قابل‌تأمل بود.

در این هفته فولاد مبارکه اصفهان باعرضه‌ای بیش از ۳۰ هزار تن ورق گرم خودرو به استقبال مشتریان آمد و تمام درخواست‌های مشتریان بر اساس عرضه‌های خود، پاسخ مثبت داد تا درآمد حاصل از مجموع فروش به ۶۴۱ میلیارد و ۲۱۲ میلیون تومان بالغ شود.

ورق سرد لوازم خانگی

در ادامه دیگر محصول ورق سرد لوازم خانگی، از جمله کالا‌های سبد این شرکت بوده که با عرضه ۱۴ هزارتنی همراه بود که تمام عرضه‌های این بخش نیز به فروش رسید و درآمد حاصل شده از این قسمت نیز ۳۴۱ میلیارد و ۶۸۱ میلیون تومان شد.

ورق سرد خودرو

عرضه‌های این نوع کالای فولادمبارکه نیز با عرضه ۴۵ هزارتنی همراه و این کالای فولادمبارکه نیز تماما به فروش رسید تا ۹۸۲ میلیارد و ۳۳۳ میلیون تومان درآمد از این بخش عاید این فولادساز شود.

ورق گالوانیزه لوازم خانگی

در ادامه باید اشاره داشت که این ورق گالوانیزه لوازم خانگی نیز ۳ هزار تن دیگر عرضه در بورس کالا داشت و میزان سفارش نیز نزدیک به حجم عرضه‌ها بود و ۳ هزار و ۴۵۰ تن نیز از این کالا‌ها را به فروش رساند؛ ۸۱ میلیارد ۲۷۵ میلیون تومان درآمد این شرکت در این بخش بود.

ورق گالوانیزه

در این بخش نیز فولاد مبارکه باردیگر عرضه ۴ هزارتنی را از خود برجای گذاشت و تمام این کالا را به فروش رساند و ۱۱۲ میلیارد و ۹۶۳ میلیون تومان درآمدزایی فولادمبارکه از این بخش بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "مدیریت" با موضوع انتخاب هیات مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري و خدمات مديريت صندوق بازنشستگي کشوري در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "نوری" در زمستان

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی نوری در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "سدشت" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت صنایع سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار می‌شود.

"غنوش" در مجمع به سرمایه ۱۸۶ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.