کد خبر : ۲۵۰۱۶۴
۶۰درصد فروش مهر در بازار داخلی رخ داد؛
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
مقدار فروش محصولات لبنیات کالبر در مهرماه برابر با ۵۱۶،۹۴۲ کیلوگرم بوده که نسبت به ماه گذشته ۲۴ درصد کاهش فروش محصولات را به همراه داشت.

لبنیات کالبر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت لبنیات کالبر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از فروش محصولات طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۲۰۴ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه نیز میزان درآمد‌های تجمیعی بالغ‌بر ۱،۲۸۱ میلیارد ریال گزارش‌شده، همچنین میزان سرمایه این شرکت ۴۶۲ میلیارد ریال اعلام‌شده و درآمدی که توانسته طی این دوره از خود برجای بگذارد از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی بوده است.

عملکرد ماهانه لبنیات کالبر+بورس نیوز

بیشترین درآمد شناسایی‌شده از فروش محصولات در بازار داخلی با ۱۲۲ میلیارد ریال رقم خورده و مابقی این مبلغ نزدیک به ۸۲ میلیارد ریال بوده که از فروش محصولات در بازار خارجی به‌دست‌آمده، در مهرماه سال جاری ۶۰ درصد از کل درآمد‌ها در بازار داخلی شناسایی‌شده است.


بیشتر بخوانید: سهامداران "غالبر" با هم دیدار می‌کنند


درآمد‌های عملیاتی "غالبر" تا مهرماه ۱۴۰۰

روند درآمدهای گزارش شده کالبر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش صورت گرفته، لبنیات کالبر در مهرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته کمتر از یک درصد کاهش درآمد را شاهد بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۸۰ درصد رشد را به همراه داشته، بیشترین میزان درآمدی که "غالبر" از فروش محصولات به دست آورده در بازار داخلی بوده است.

عمده‌ترین درآمد حاصل‌شده در این بخش از «پنیر» با ۵۵ میلیارد ریال و نرخ فروش این محصول برابر با ۳۶ هزار تومان به ثبت رسیده که نسبت به ماه گذشته ۲۳ درصد رشد نرخ را به دنبال داشته، گران‌ترین محصول ارائه‌شده لبنیات کالبر مربوط به «خامه» بوده که در ازای هر کیلوگرم ۳۸ هزار تومان اعلام‌شده است.


مقدار فروش محصولات لبنیات کالبر در مهرماه برابر با ۵۱۶،۹۴۲ کیلوگرم بوده که نسبت به ماه گذشته ۲۴ درصد کاهش فروش محصولات را به همراه داشته و نسبت به دوره مشابه نیز با ۲۳ درصد اُفت فروش مواجه بوده، همچنین بیشترین میزان فروش محصول را در مهرماه «محصول شیر» با ۲۸۲،۷۴۳ کیلوگرم در اختیار داشته که نرخ فروش این محصول ۱۵ هزار تومان اعلام‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "وپاسار" آغاز شد

بانک پاسارگاد برنامه پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسازان" در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت غلتک سازان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "ما" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه ما در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار می‌شود.

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.