کد خبر : ۲۵۰۲۵۷
آرایشی‌ها گران‌ترین "کیمیاتک" شدند؛
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
مقدار فروش محصولات دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیاتک در مهرماه سال جاری ۴،۶۷۴،۴۱۵ عدد از محصولات خود را به فروش رسانده است.

کیمیاتک+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیاتک در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری درآمد‌های خود را برابر با ۱،۳۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه نیز میزان درآمدهای خود را بالغ‌بر ۸،۹۶۵ میلیارد ریال در دفاتر مالی خود به ثبت رساند.

درآمد‌های این شرکت از فروش محصولات در بازار داخلی به‌دست‌آمده و سرمایه ثبت‌شده طی این دوره برابر با ۱,۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه کیمیاتک+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده کیمیاتک تا مهرماه ۱۴۰۰

روند درآمدهای ماهانه کیمیاتک+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که کیمیاتک در مهرماه از خود بر جای گذاشته نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۲۳ درصد افزایش را به ثبت رسانده و این درآمدها از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه طی مقایسه‌ای یک‌ساله، رشد ۴۴درصدی برای شرکت به ارمغان داشته است؛ لازم به ذکر است که کیمیاتک در مهرماه نسبت به ماه گذشته با کاهش درآمد ۴ درصدی روبه‌رو بوده است.

بیشترین درآمدی که کیمیاتک در مهرماه گزارش کرده مربوط به «محصولات بهداشتی» با ۵۲۱ میلیارد ریال بوده است؛ با نگاهی عمیق‌تر می‌توان دریافت که این شرکت از بخش محصولات بهداشتی از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه نیز ۴،۶۰۰ میلیارد ریال درآمد کسب‌ کرده است.

مقدار فروش محصولات دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیاتک در مهرماه سال جاری ۴،۶۷۴،۴۱۵ عدد بوده که نسبت به ماه گذشته ۱۶درصد کاهش فروش را به همراه داشته است؛ از سوی دیگر، تعداد فروش محصولات این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه نیز برابر با ۳۲،۶۷۴،۴۶۷ عدد بوده که بنابر اطلاعات افشا شده، چتر فروش شرکت بیشتر در بازار داخلی گسترش داشته است.

پرفروش‌ترین محصولی که کیمیاتک در مهرماه به فروش رسانده متعلق به «محصولات بهداشتی» با ۱،۸۷۰،۱۶۰ عدد اعلام‌شده و همچنین گران‌ترین محصول ارائه‌شده توسط شرکت کیمیاتک مربوط به محصولات «آرایشی» با نرخ  ۳۳ هزار تومان بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.