کد خبر : ۲۵۱۹۵۰
کاهش ۳۴ درصدی نرخ «سیمان ۴۵۲-۱»؛
۰۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
میزان درآمدزایی این شرکت حاکی از آن بوده که سیمان تهران در این هفته با کاهش ۳,۹ میلیارد تومانی درآمدها، نهایتا توانسته که ارزش معاملات خود را به ۱۴ میلیارد و ۹۹۸ میلیون تومان برساند.

نرخ کیسه‌های «تیپ ۲» سیمان تهران، ۲۳ درصد افت کرد

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان تهران معاملات خود را در آخرین روز‌های آذرماه و هفته منتهی به ۳ دی‌ماه آنچنان پررونق آغاز نکرد و مجموع درآمد این شرکت به نسبت هفته گذشته آن با کاهش ۲۱ درصدی مجموع درآمدزایی همراه بود.

میزان درآمدزایی این شرکت حاکی از آن بوده که سیمان تهران در این هفته با کاهش ۳,۹ میلیارد تومانی درآمدها، نهایتا توانسته که ارزش معاملات خود را به ۱۴ میلیارد و ۹۹۸ میلیون تومان برساند.

شرکت سیمان تهران در هفته‌ای که گذشت باعرضه ۲ کالا در سبد خود گام به رینگ معاملات گذاشت و نگاهی به معاملات «تیپ ۲»، و «سیمان تیپ ۴۲۵-۱» گام به معاملات بورس کالا گذاشت و خبری از سیمان «پوزولانی» در سبد کالایی این کارخانه نبود.

نرخ کیسه‌های «تیپ ۲» سیمان تهران، ۲۳ درصد افت کرد

سیمان تیپ ۲

سیمان تیپ ۲ شرکت سیمان تهران در هفته‌های گذشته، بیشترین سهم از درآمدزایی را بر دوش داشت و در هفته منتهی به ۳ دی‌ماه نیز به‌عنوان لیدر سبدکالایی این شرکت نام گرفت.

این شرکت با تقاضای بیش از ۳۴ هزار تنی مواجه شد اما؛ سطح عرضه بالغ بر ۲۷ هزارتن بیشتر نبود و در مجموع این سیمان‌ساز توانست از این بخش، ۱۳ میلیارد و ۹۱۴ میلیون تومانی درآمد را عاید شرکت شد.

مجموع درآمدزایی سیمان تهران از بخش «سیمان تیپ‌۲» رشد ۲ درصدی را در درآمدزایی‌ها داشته، اما میانگین نرخ‌هایی که معامله شده با هفته گذشته نشان از کاهش ۲۳ درصدی قیمت کیسه‌های سیمان داشته است.

سیمان ۴۵۲-۱

استقبال از عرضه سیمان ۴۵۲-۱ که این هفته نیز معاملات نقد را به ثبت رساند توانست تمام عرضه ۳ هزارتنی خود را با مجموع درآمدزایی یک میلیارد و ۸۳ میلیون تومانی به فروش برساند اما؛ نکته قابل تامل کاهش ۳۴ درصدی نرخ فروش کیسه‌های این نوع سیمان بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "حخزر" از ماه آینده

شرکت کشتیرانی دریای خزر از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.

"سامان" به افزایش سرمایه ۱۹۸ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده بانک سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "کطبس" تازه می شود

مجمع عمومی فوق العاده زغالسنگ نگین طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ برگزار خواهد شد.
فردا، روز برگزاری مجمع

فردا، روز برگزاری مجمع "بالبر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات کابل البرز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: