کد خبر : ۲۵۱۹۵۷
صرفه معاملات این فولادی در بازار آزاد چقدر است؛
۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
حال زمانی که به معاملات این فولادی نگاه می‌کنیم، علامت تعجب تنها برای همه دنبال کنندگان این شرکت فولادی روشن می‌شود، زیرا نه تنها تمام عرضه‌ها به رینگ معاملات نیامد بلکه خبری از بسیاری محصولات پر فروش هم نبود.

دست و دل فولاد مبارکه به معامله در بورس کلا نمی‌رود

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، فولادمبارکه در این هفته برخلاف تمام تصورات خریداران فولادی در بورس کالا عمل کرد چراکه قرار بود مجوز ۳۵ درصدی فروش این فولادساز در بورس کالا نیز بنا به خواسته این شرکت فولادسازی به بورس کالا منتقل شود تا این شرکت تمام عرضه‌ها را در رینگ معاملات بازار نقره‌ای به متقاضیان به فروش برساند.

حال زمانی که به معاملات این فولادی نگاه می‌کنیم، علامت تعجب تنها برای همه دنبال کنندگان این شرکت فولادی روشن می‌شود، زیرا نه تنها تمام عرضه‌ها به رینگ معاملات نیامد بلکه خبری از بسیاری محصولات مانند «ورق گالوانیزه»، «ورق گالوانیزه لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق سرد لوازم خانگی» و «تختال SM» که در هفته‌های گذشته از این شرکت در بورس کالا عرضه می‌شد هم خبری نبود.

دست و دل فولاد مبارکه به معامله در بورس کلا نمی‌رود

ورق گرم خودرو

با نگاهی به جزئیات فروش این شرکت فولادی می‌توان دریافت که فولادساز اصفهانی با ورق گرم خودرو گام به رینگ معاملات بازارسرمایه گذاشت و ۳۹۹ میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان درآمدزایی را هم کسب کرد.

لازم به ذکر است که تمام عرضه‌های این فولادساز در این بخش، یعنی ۲۰ هزارتن از این کالا تماما از سوی مشتریان خریداری شد تا بهانه‌ای مانند نبود مشتری هم به دست این فولادساز ندهند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: