کد خبر : ۲۵۲۰۶۵
دبیر انجمن فولاد ایران:
۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
دبیر انجمن فولاد ایران گفت: چالش گاز مهمتر از چالش برق است، اما از آنجا که زنجیره صنایع معدنی این توانایی را برای مقابله با چالشی مثل آب از خود نشان داد انتظار می رود که با همفکری بتوانند از این چالش بزرگ نیز عبور کنند.

دبیر انجمن فولاد ایران+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، سید رسول خلیفه سلطانی، دبیر انجمن فولاد ایران اظهار کرد: در این همایش قصد داریم مباحث را به صورت یک چالش که باید بررسی شود بررسی می‌کنیم. نکته‌ای که در این همایش چشمگیر است این است که باتوجه به همایش برق که برگزار شد تا همایش موجود، گاز چالشی تر از برق است.وی افزود: چالش گاز مهمتر از چالش برق است، اما از آنجا که زنجیره صنایع معدنی این توانایی را برای مقابله با چالشی مثل آب از خود نشان داد این انتظار وجود دارد که با همفکری بتوانند از این چالش بزرگ نیز عبور کنند.

وی افزود: ۱۰ سال پیش مسئولین حوزه گاز مطرح کردند تولید گاز دو برابر شده و انتظار داشتیم که پس از این ۱۰ سال مجدد شاهد افزایش ظرفیت این چنینی باشیم که نشد. با توجه به اینکه ما اطلاعی از این موضوع نداشتیم و برنامه آماده‌ای برای این شرایط نداشتیم، اکنون باید به دنبال راهی برای حل این چالش بیابیم.

دبیر انجمن فولاد ایران گفت: مهمترین چالش صنعت فولاد در حال حاضر مسئله تامین گاز است و حتی در تولید برق نیز به گاز نیاز است و این چالش باید با همکاری دولت و بخش خصوصی رفع شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "حخزر" از ماه آینده

شرکت کشتیرانی دریای خزر از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.

"سامان" به افزایش سرمایه ۱۹۸ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده بانک سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "کطبس" تازه می شود

مجمع عمومی فوق العاده زغالسنگ نگین طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ برگزار خواهد شد.
فردا، روز برگزاری مجمع

فردا، روز برگزاری مجمع "بالبر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات کابل البرز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: