کد خبر : ۲۵۲۲۱۸
بانک تجارت در آذرماه تراز خود را ۸،۶۸۲ میلیارد ریال ثبت کرد؛
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
انک تجارت در آذرماه سال جاری شاهد افزایش یک درصدی سپرده‌های جذب‌شده نسبت به سپرده‌های تسویه شده بوده و همچنین تسهیلات اعطایی وتجارت ۱,۲۶ درصد بیشتر از تسهیلات وصولی به ثبت رسید.

بانک تجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک تجارت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری مجموع پرداختی‌های خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را مبلغی بالغ‌بر ۲۷،۶۸۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده و سپرده‌های تسویه شده طی دوره نیز مبلغی برابر با ۱۰،۵۲۸،۴۰۶ میلیارد ریال اعلام کرده، همچنین "وتجارت" میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره را ۲۲۳,۹۲۶ میلیارد ریال ارائه کرده است.

بانک تجارت از ابتدای سال مالی تا انتهای آذرماه سال جاری توانسته ۲۲۶،۹۸۲ میلیارد ریال سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را به مشتریان خود پرداخت کند، همچنین مجموع هزینه‌های مالی بانک تجارت در آذرماه برابر با ۷۸۹ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه بانک تجارت+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: افزایش سود پرداختی سالانه "وتجارت"


میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وتجارت"

روند پرداختی سود سپرده های سرمایه گذاری وتجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، میزان پرداختی جهت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری بانک تجارت در آذرماه سال ۱۴۰۰ نسبت به ماه گذشته ۴ درصد افزایش داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با ۶۶ درصد رشد مواجه بوده، همچنین مقدار سپرده‌های تسویه شده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۶۶ درصد افزایش پیداکرده است.

بیشترین میزان پرداختی سود سپرده سرمایه‌گذاری در اختیار بخش «سپرده بلندمدت دوساله» با ۱۴،۰۶۱ میلیارد ریال بوده و جایگاه بعدی پس‌ازآن را «سپرده کوتاه‌مدت» با ۸،۵۸۸ میلیارد ریال به خود اختصاص داده، همان‌طور که گفته شد میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری از ابتدای سال مالی تاکنون نیز برابر با ۲۷،۶۸۲ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

بانک تجارت در آذرماه سال جاری شاهد افزایش یک درصدی سپرده‌های جذب‌شده نسبت به سپرده‌های تسویه شده بوده و همچنین تسهیلات اعطایی وتجارت ۱,۲۶ درصد بیشتر از تسهیلات وصولی به ثبت رسیده و تراز بانک در آذرماه برابر با ۸،۶۸۲ میلیارد ریال بوده که تراز مثبت ۲۵ درصدی را به همراه داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: