کد خبر : ۲۵۲۲۱۸
بانک تجارت در آذرماه تراز خود را ۸،۶۸۲ میلیارد ریال ثبت کرد؛
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
انک تجارت در آذرماه سال جاری شاهد افزایش یک درصدی سپرده‌های جذب‌شده نسبت به سپرده‌های تسویه شده بوده و همچنین تسهیلات اعطایی وتجارت ۱,۲۶ درصد بیشتر از تسهیلات وصولی به ثبت رسید.

بانک تجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک تجارت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری مجموع پرداختی‌های خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را مبلغی بالغ‌بر ۲۷،۶۸۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده و سپرده‌های تسویه شده طی دوره نیز مبلغی برابر با ۱۰،۵۲۸،۴۰۶ میلیارد ریال اعلام کرده، همچنین "وتجارت" میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره را ۲۲۳,۹۲۶ میلیارد ریال ارائه کرده است.

بانک تجارت از ابتدای سال مالی تا انتهای آذرماه سال جاری توانسته ۲۲۶،۹۸۲ میلیارد ریال سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را به مشتریان خود پرداخت کند، همچنین مجموع هزینه‌های مالی بانک تجارت در آذرماه برابر با ۷۸۹ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه بانک تجارت+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: افزایش سود پرداختی سالانه "وتجارت"


میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وتجارت"

روند پرداختی سود سپرده های سرمایه گذاری وتجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، میزان پرداختی جهت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری بانک تجارت در آذرماه سال ۱۴۰۰ نسبت به ماه گذشته ۴ درصد افزایش داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با ۶۶ درصد رشد مواجه بوده، همچنین مقدار سپرده‌های تسویه شده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۶۶ درصد افزایش پیداکرده است.

بیشترین میزان پرداختی سود سپرده سرمایه‌گذاری در اختیار بخش «سپرده بلندمدت دوساله» با ۱۴،۰۶۱ میلیارد ریال بوده و جایگاه بعدی پس‌ازآن را «سپرده کوتاه‌مدت» با ۸،۵۸۸ میلیارد ریال به خود اختصاص داده، همان‌طور که گفته شد میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری از ابتدای سال مالی تاکنون نیز برابر با ۲۷،۶۸۲ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

بانک تجارت در آذرماه سال جاری شاهد افزایش یک درصدی سپرده‌های جذب‌شده نسبت به سپرده‌های تسویه شده بوده و همچنین تسهیلات اعطایی وتجارت ۱,۲۶ درصد بیشتر از تسهیلات وصولی به ثبت رسیده و تراز بانک در آذرماه برابر با ۸،۶۸۲ میلیارد ریال بوده که تراز مثبت ۲۵ درصدی را به همراه داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطبیق اساسنامه

تطبیق اساسنامه "خکاوه" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار می‌شود.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "وسپهر" مشخص شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وهامون" از اواخر تیرماه

شرکت سرمایه گذاری هامون صبا از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "شنفت" در نیمه خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت پارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.
سود ۱۸ تومانی به ازای هر سهم

سود ۱۸ تومانی به ازای هر سهم "غشان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: