کد خبر : ۲۵۲۳۲۸
بازار صادراتی دربرگیرنده ۴۴درصدی از کل درآمد‌ها شد؛
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
بیشترین درآمد شرکت ذوب‌آهن اصفهان در آذر ماه سال ۱۴۰۰ از فروش محصول «میلگرد» با نرخ فروش ۱۵ میلیون و ۱۴۴ هزار تومان در ازای هر تن در بازار داخلی بوده که با رشد ۷ درصدی نرخ فروش نسبت به ماه گذشته مواجه بود.

ذوب آهن اصفهان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ذوب‌آهن اصفهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری مجموع درآمد حاصل‌شده از فروش محصولات تولیدی خود را طی دوره یک ماهه برابر با ۳۱،۲۹۴ میلیارد ریال بوده و درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای آذر ماه ۱۴۰۰ از فروش محصولات کسب کرده در مبلغ ۲۵۴،۰۵۱ میلیارد ریال بوده است.

درآمدی که این شرکت فولادی در آذرماه از فروش محصولات تولیدی خود به دست آورده در بازار‌های داخلی و صادراتی بوده که بیشترین سهم متعلق به بازار داخلی با ۱۹،۹۳۳ میلیارد ریال بود.

برپایه این گزارش باید اشاره شود که درآمد شناسایی شده ناشی از فروش محصولات در بازار صادراتی برابر با ۱۱،۳۶۱ میلیارد ریال بوده که ۳۶ درصد از کل درآمد‌های ذوب در آذرماه را تشکیل داده است.

عملکرد درآمدهای ذوب آهن+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: شیب نزولی درآمدزایی ذوب آهن تندتر شد


مقدار درآمد‌های شناسایی‌شده "ذوب"

روند ثبت درآمدهای ذوب آهن تا اذر+بورس نیوز

بر اساس این گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ذوب‌آهن اصفهان در نهمین‌ماه سال، طی مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۶۹درصد رشد را تجربه کرد همچنین درآمدی که از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت رسید، افزایش ۹۲درصدی را مشاهده کرد.

لازم به ذکر است که این شرکت فولادی ۲,۴۴ درصد رشد درآمد ماهانه (آبان به آذرماه) را به همراه داشت.

از سوی دیگر، درآمد صادراتی ذوب‌آهن اصفهان در آذرماه ۱۱،۳۶۱میلیارد ریال بوده و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع درآمد حاصل‌شده این بخش ۱۱۱،۰۶۰ میلیارد ریال رسیده که دربرگیرنده ۴۴درصد از کل درآمد به‌دست‌آمده طی این مدت ۹ ماهه است.

شرکت ذوب‌آهن اصفهان بیشترین درآمد آذر ۱۴۰۰ را مدیون فروش «میلگرد» با ۸،۰۷۵ میلیارد ریال با نرخ فروش ۱۵ میلیون و ۱۴۴ هزار تومان به ازای هر تن در بازار داخلی بود که رشد ۷ درصدی نرخ فروش نسبت به ماه گذشته را هم به ثبت رساند؛ همچنین «تیرآهن» این شرکت فولادی با ۵،۵۶۵ میلیارد ریال در رده دوم درآمدی پس از میلگرد قرار گرفت.

در حوزه صادراتی نیز بیشترین درآمد بدست آمده این شرکت فولادی، مربوط به «شمش کالایی» با ۵،۶۱۰ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش ثبت‌شده این محصول، ۱۵ میلیون و ۱۸ هزار تومان در ازای هر تن بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: