کد خبر : ۲۵۲۷۹۵
پیش گشایش؛
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
ارزش معاملات بازار سرمایه در روز گذشته ۴.۲ هزار میلیارد تومان شد و ارزش معاملات خرد ۲.۹۷ هزار میلیارد تومان بود. شاخص کل به محدوده ۱/۳۰۰ نزدیک می‌شود.

پیش گشایش+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شاخص کل بورس در معاملات روز گذشته با افت ۲۵ هزار واحدی همراه شد و به رقم یک میلیون و ۳۳۶ هزار واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با افت ۵۹۳۵ هزار واحدی در نقطه ۳۵۳ هزار واحد ایستاد.

گروه‌های خودوریی و بانکی در معاملات روز گذشته روز پرعرضه‌ای را سپری کردند در حالی که روز قبل از آن در واکنش به اخبار مثبت برجام سبزپوش بودند. البته فشار فروش در برخی از نماد‌های خودرویی در انتهای بازار کم شد، اما تمام نماد‌های بانکی همچنان در صف فروش قرار داشتند.

نماد‌های دیروز نماد‌های "فارس"، " فولاد"، "پارسان" و "فملی" بیشترین تاثیر منفی در شاخص کل بورس را ثبت کردند.

ارزش معاملات بازار سرمایه در روز گذشته ۴.۲ هزار میلیارد تومان شد و ارزش معاملات خرد ۲.۹۷ هزار میلیارد تومان بود. شاخص کل به محدوده ۱/۳۰۰ نزدیک می‌شود.

ریزش قیمت دلار

قیمت دلار امروز در بازار آزاد با افزایش فشار فروش و نگرانی معامله گران از کاهش بیشتر قیمت‌ها وارد کانال ۲۷ هزار تومان شد به طوری که در این ساعات در ۲۷ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد. سکه نیز در سطح ۱۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان قرار گرفته است.

بازار ارز همچنان گوش به زنگ اخبار مذاکرات وین است. روز گذشته سرپرست تیم مذاکره‌کننده ایران دوباره وارد وین شد تا مذاکرات را در پی بگیرد.

معاملات رمزارز‌ها مثبت بود

در نشست معاملاتی امروز رمز ارز‌ها به رنگ سبز درآمدند، به طوری که بیت کوین با افزایش ۳.۱۴ درصدی در ۴۲،۱۴۴ هزار دلار در حال معامله است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: