کد خبر : ۲۵۲۸۲۵
ازسوی بورس کالا اعلام شد؛
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
براساس ارزش فروش محصولات شرکت‌ها در بخش داخلی بازار فیزیکی بورس کالا ۱۰ شرکت برتر بورس کالا معرفی شدند.

فولاد +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، براساس ارزش فروش محصولات شرکت‌ها در بخش داخلی بازار فیزیکی بورس کالا طی هفته گذشته به ترتیب شرکت فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت بندرعباس، فولاد خوزستان، مجتمع فولاد خراسان، معدنی و صنعتی گل گهر، پتروشیمی تندگویان، پالایش نفت تهران (تندگویان)، ذوب آهن اصفهان و پالایش نفت اصفهان در جمع ۱۰ شرکت برتر بورس کالا قرار گرفتند.بر این اساس، شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ثبت معامله ۳۱۴ هزار و ۹۶۰ تن محصول ورق گرم، قلع اندود و گالوانیزه ارزشی معادل ۶۵ هزار و ۱۶۳ میلیارد ریال را به ثبت رساند و در صدر ایستاد. فولاد مبارکه با اختلاف چشمگیر از سایر شرکت‌ها برترین شرکت به لحاظ ارزش معاملات بازار فیزیکی بورس کالا در هفته‌ای که گذشت بود.

شرکت ملی صنایع مس ایران با فروش ۵۲۰۱ تن مس کاتد، سولفور مولیبدن و کنسانتره فلزات گران بها به ارزش ۱۲ هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال در جایگاه دوم ایستاد. این شرکت با احتساب عرضه مس کاتد صادراتی در تالار کیش درمجموع ۹۲۰۱ تن محصول در بورس فروخته و ارزش ۲۲ هزار و ۹۰۳ میلیارد ریالی را رقم زده است.

شرکت پالایش نفت بندرعباس با ثبت معامله ۶۰ هزار تن وکیوم باتوم و لوب کات سنگین ارزش ۵۶۹۴ میلیارد ریالی را رقم زد و در جایگاه سوم قرار گرفت.

شرکت فولاد خوزستان با ثبت معامله ۳۵ هزار و ۸۰۰ تن تختال و شمش بلوم ارزشی بیش از ۵۰۸۰ میلیارد ریال را رقم زد و بعد از پالایش نفت بندرعباس در جایگاه چهارم ایستاد.

پس از آن مجتمع فولاد خراسان نیز با ثبت معامله ۲۶ هزار و ۶۱۰ تن سبد میلگرد و شمش بلوم به ارزش بیش از ۳۴۹۰ میلیارد ریال پنجم شد.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با فروش ۹۵ هزار تن گندله و کنسانتره سنگ آهن نزدیک به ۳۳۴۸ میلیارد ریال را رقم زد و در جایگاه ششم قرار گرفت.

پس از گل گهر نیز شرکت پتروشیمی تندگویان با ثبت معامله ۱۱ هزار و ۲۲ تن انواع گرید‌های پلی اتیلن ترفتالات و نخ پلی استر موفق به ثبت ارزش ۳۲۶۱ میلیارد ریالی شد و جایگاه هفتم را به خود اختصاص داد.

شرکت پالایش نفت تهران (تندگویان) با دادوستد ۳۳ هزار تن لوب کات سبک و سنگین، وکیوم باتوم و گوگرد گرانوله به ارزش ۳۲۵۲ میلیارد ریال رتبه هشتم را کسب کرد و بعد از آن ذوب آهن اصفهان با ثبت معامله ۲۱ هزار و ۸۴۹ تن سبد تیرآهن و میلگرد، ناودانی و نبشی و بنزن به ارزش ۳۰۹۹ میلیارد ریال در جایگاه نهم جای گرفت.

شرکت پالایش نفت اصفهان با فروش ۳۰ هزار تن لوب کات سبک و وکیوم باتوم ارزشی بیش از ۲۹۶۳ میلیارد ریالی را به ثبت رساند و دهم شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شپلی" در مجمع هیات مدیره انتخاب کرد

مجمع فوق العاده شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ برگزار شد.
افزایش سرمایه ۶۰ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۰ درصدی در مجمع "امید"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه امید در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵برگزار شد.
مجمع

مجمع "چکارن" با چاشنی انتخاب هیات مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارتن ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ برگزار خواهد شد.
انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "بفجر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: