کد خبر : ۲۵۲۸۶۸
به نظر شما چرا این سرمایه‌گذار، غیربورسی‌ها را ترجیح داد؛
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
در بخش صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های غیر بورسی "میدکو" بیشترین بهای تمام‌شده متعلق به شرکت «فولاد سیرجان ایرانیان» با ۱۷،۴۹۸ میلیارد ریال بود که تغییری را نسبت به ماه گذشته به همراه نداشت.

شرکت سرمایه‌گذاری که در بورس سرمایه‌گذاری نمی‌کند

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در بخش شرکت‌های غیربورسی را برابر با ۶۳،۸۷۱ میلیارد ریال گزارش کرده است.

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "میدکو" در آذرماه رشد ۰,۰۳ درصدی را نسبت به ماه گذشته تجربه کرد و در مقایسه با سال گذشته نیز ۴۷ درصد افزایش یافت.

عمده‌ترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "میدکو" در آذرماه متعلق به «فلزات اساسی» با ۶۰،۳۹۰ میلیارد ریال در حوزه شرکت‌های غیر بورسی بود و رتبه بعدی را «پیمانکاری صنعتی» با ۳،۰۰۴ میلیارد ریال به خود اختصاص داد.

در بخش صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های غیر بورسی "میدکو" بیشترین بهای تمام‌شده متعلق به شرکت «فولاد سیرجان ایرانیان» با ۱۷،۴۹۸ میلیارد ریال بود که تغییری را نسبت به ماه گذشته به همراه نداشت، همچنین پس از شرکت فولاد سیرجان ایرانیان بیشترین بهای تمام‌شده را شرکت «فولاد بوتیای ایرانیان» با ۱۶،۰۸۰ میلیارد ریال داشت.

"میدکو" با سرمایه ثبت‌شده ۶۰,۰۰۰ میلیارد ریال طی عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۰ از محل سود سهام محقق‌شده درآمدی را به ثبت نرساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "حخزر" از ماه آینده

شرکت کشتیرانی دریای خزر از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.

"سامان" به افزایش سرمایه ۱۹۸ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده بانک سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "کطبس" تازه می شود

مجمع عمومی فوق العاده زغالسنگ نگین طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ برگزار خواهد شد.
فردا، روز برگزاری مجمع

فردا، روز برگزاری مجمع "بالبر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات کابل البرز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: