کد خبر : ۲۵۲۹۷۶
فروش تایر‌های "پکرمان" ۳۱ درصد افزایش یافت؛
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹
پکرمان از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه موفق به فروش ۴۱،۶۹۱ تن «تایر رادیال» شد که عنوان پرفروش‌ترین محصول گروه صنعتی بارز تا آذرماه را به خود اختصاص دهد.

گروه صنعتی بارز+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، گروه صنعتی بارز در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال ۱۴۰۰ مجموع فروش محصولات طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۷،۷۶۹ تن به ثبت رساند و مقدار فروش این شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای آذرماه سال جاری را ۶۸،۴۲۴ تن اعلام کرده، همچنین فروش محصولات این شرکت تایر فروش در بازار داخلی حاصل‌شده است.

مقدار فروش محصولات پکرمان در آذرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته ۲ درصد افزایش فروش داشت و در مقایسه با سال گذشته نیز ۳۱ درصد افزایش‌یافته و همچنین مقدار فروش تجمیعی محصولات این شرکت طی ۹ ماه گذشته رشد ۸ درصدی را نسبت به دوره گذشته داشت.

روند فروش ماهانه گروه صنعتی بارز+بورس نیوز

پکرمان از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه موفق به فروش ۴۱،۶۹۱ تن «تایر رادیال» شد که عنوان پرفروش‌ترین محصول گروه صنعتی بارز تا آذرماه را به خود اختصاص دهد و محصول بعدی نیز مربوط به «تایر بایاس» با ۲۳،۲۴۰ تن بود که در آذرماه بیشترین نرخ فروش را با ۶۲ هزارتومان در ازای هر کیلوگرم به همراه داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: