کد خبر : ۲۵۳۰۶۳
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالا اعلام کرد؛
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش ۲۰ هزار عدد بشکه خالی و ۱۵۰ تن ضایعات گندله شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و ۲۵ هزار عدد ضایعات باطری شرکت ایران خودرو در بازار فرعی این بورس خبر داد.

 بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش ۲۰ هزار عدد بشکه خالی و ۱۵۰ تن ضایعات گندله شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و ۲۵ هزار عدد ضایعات باطری شرکت ایران خودرو در بازار فرعی این بورس خبر داد.براساس این اطلاعیه ها، پذیرش بشکه خالی و ضایعات گندله راه آهن پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و بیست و پنجمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۲۱ دی ماه مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین ضایعات باطری ایران خودرو نیز پس از بررسی و مدارک در این جلسه مورد پذیرش قرار گرفت.

شرکت ایران خودرو پیش از این در ۳۰ آذر ماه ضایعات کارتن و براده آلومینیوم، در ۲۵ ماه روغن ضایعاتی، سپر ضایعاتی خودرو، بدنه ضایعاتی خودرو، لاستیک ضایعاتی و چرخ خودرو ضایعاتی و در ۱۰ آبان ماه تخته پالت، ضایعات پلاستیکی و بشکه خالی خود را در بورس کالا پذیرش کرده بود.

مدیر مزایده گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی اعلام کرده است که از سال گذشته علاوه بر مزایده، اقلام غیرتولیدی ایران‌خودرو از طریق بورس کالا به فروش می‌رسد. مجید رضایی اظهار داشت: این فرآیند موجب ایجاد شفافیت بیشتر و حذف تشریفات اداری زمان بر شده است.

براساس این گزارش، ایران‌خودرو در رویکردی جدید در تاریخ ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۹ اقدام به اخذ پذیرش مقدار ۲۰ هزار تن ضایعات ورق پرسی روغنی در تابلوی فرعی بورس کالا کرد و از ۲۲ مهرماه ۹۹ نیز اقدام به عرضه‌های مستمر و متوالی هفتگی در بورس کالا کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: