کد خبر : ۲۵۳۳۸۱
خسارت‌های پرداختی بیمه معلم کاهش یافت؛
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
بیشترین درآمدی که این شرکت بیمه‌ای از خود برجای گذاشته مربوط به رشته بیمه «ثالث-اجباری» با ۱،۰۰۲ میلیارد ریال بود که دربرگیرنده ۴۸ درصد از درآمد‌های به ثبت رسیده در آذرماه بود.

بیمه معلم+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت بیمه معلم "ومعلم" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آذرماه سال جاری از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود مبلغی بالغ‌بر ۲،۱۰۰ میلیارد ریال درآمد را به ثبت رساند و طی ۹ ماه گذشته نیز این شرکت بیمه‌ای درآمد‌های تجمیعی خود را که از فروش حق بیمه به دست آورده مبلغی بالغ‌بر ۲۹،۳۵۸ میلیارد ریال اعلام کرد.

خسارت پرداختی "ومعلم" در آذرماه با کاهش پرداختی نسبت به ماه گذشته همراه بود که ۶ درصد کاهش پرداختی به خسارت دیدگان داشت، همچنین بیمه معلم در آذرماه تراز منفی ۱۲ درصدی را توانسته از خود بر جای بگذارد.

عملکرد ماهانه بیمه معلم+بورس نیوز

خسارت پرداختی "ومعلم" به مشتریان خود در نهمین ماه از سال جاری برابر با ۲،۳۹۰ میلیارد ریال شناسایی شد و از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز مجموع خسارت‌های پرداختی ۲۶،۷۴۳ میلیارد ریال بود، خسارت پرداختی ماهانه در آذرماه ۲۱ درصد کمتر از متوسط خسارت پرداختی طی ۸ ماهه گذشته بود.


بیشتر بخوانید: رشد ۸۳۱ درصدی سود خالص "ومعلم"


درآمد‌های "ومعلم" تا آذرماه ۱۴۰۰

روند ثبت درآمدهای بیمه معلم+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت "ومعلم" در آذرماه سال جاری با رشد درآمد ماهانه از فروش حق بیمه صادرشده مواجه بود که نسبت به ماه گذشته ۱۲ درصد تغییر را به ثبت رساند.

بیشترین درآمدی که این شرکت بیمه‌ای از خود برجای گذاشته مربوط به رشته بیمه «ثالث-اجباری» با ۱،۰۰۲ میلیارد ریال بود که دربرگیرنده ۴۸ درصد از درآمد‌های به ثبت رسیده در آذرماه بود.

پس از رشته بیمه «ثالث-اجباری» درآمدزاترین رشته بیمه "ومعلم" متعلق به «زندگی-اندوخته‌دار» با ۳۰۵ میلیارد ریال بود.

عمده‌ترین درآمد شناسایی‌شده بیمه معلم از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه سال جاری مربوط به رشته بیمه «ثالث-اجباری» با ۸،۲۵۷ میلیارد ریال بود که ۲۸ درصد از کل درآمد به‌دست‌آمده را از آن خود کرد، درآمد‌های تجمیعی این شرکت بیمه‌ای که طی ۹ ماه گذشته به ثبت رسید نسبت به سال گذشته ۳۶ درصد افزایش پیدا کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: