کد خبر : ۲۵۳۵۸۵
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
مشکلی که برای اکثر ایرانیان وجود دارد، بحث تحریم سیستم بانکی و عدم امکان پرداخت بین‌المللی است. از طرفی دیگر، بسیاری از شرکت‌ها مانند پی پال کشورمان را تحریم کرده‌اند و ازاین‌روی، امکان خدمات‌رسانی را در اختیار ما قرار نمی‌دهند.

پی پال+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شاید در چند دهه قبل نقل و انتقالات بین‌المللی پول برای هیچ‌کس، مانند امروز راحت نبود چرا که باید تمامی این کار‌ها به‌صورت اداری و از طریق بانک انجام می‌شد، بسیاری از تاجران و یا کسانی که شغلشان مرتبط با خریدوفروش بین‌المللی بود، اکثراً با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شدند اما؛ امروزه با استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی و سیستم‌های پرداخت آنلاین جهانی، می‌توان در کمتر از چند ثانیه، کار‌هایی را به‌سادگی انجام داد که در گذشته امکان انجامشان وجود نداشت.

یکی از این کار‌های خریدوفروش دلار پی پال است. پی پال یکی از قدرتمند‌ترین سیستم پرداخت آنلاین جهانی است که با استفاده از آن می‌توان اقدام به کار‌های بسیار متعددی کرد.

البته به‌جز پی پال سیستم‌های دیگر نظیر پرفکت مانی و یا وب مانی هم وجود دارد که از طریق آن می‌توان تمام امور مربوط به پرداخت‌های بین‌المللی را به‌راحتی انجام داد. امروزه افراد متعددی در داخل کشور درآمد ارزی داشته و از طریق نقد کردن پرفکت مانی و یا وب مانی حتی اقدام به دریافت درآمدشان می‌کنند.

این می‌تواند یکی از بهترین مزایای سیستم‌های پرداخت آنلاین جهانی باشد که بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند. اما مشکلی که برای اکثر ایرانیان وجود دارد، بحث تحریم سیستم بانکی و عدم امکان پرداخت بین‌المللی است. از طرفی دیگر، بسیاری از شرکت‌ها مانند پی پال کشورمان را تحریم کرده‌اند و ازاین‌روی، امکان خدمات‌رسانی را در اختیار ما قرار نمی‌دهند.

بهترین خدمات ارزی را از نوین پرداخت بخواهید

پی پال+بورس نیوز

خوشبختانه در سال‌های اخیر شرکت‌های داخلی توانسته‌اند با تلاش و پشتکار شرایط بسیار مناسبی را برای تمام شهروندان ایرانی فراهم کنند تا به‌دوراز هرگونه مشکلی، بتوانند از این خدمات بین‌المللی بهره‌مند شده و اقدام به خرید و فروش دلار پی پال و یا نقد کردن پرفکت مانی کنند.

یکی از این شرکت‌ها، نوین پرداخت است که با بهره‌مند شدن از بهترین‌ متخصصان و کارشناسان، بستر بسیار امنی را برای پرداخت‌های بین‌المللی فراهم کرد، شما می‌توانید با خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت درآمد ارزی فریلنسری خود را دریافت کنید، هزینه‌ی انواع آزمون‌های بین‌المللی را پرداخت کنید و یا از تمام وب‌سایت‌های خارجی خرید‌های اینترنتی خود را انجام بدهید.

امروزه افراد بسیار زیادی با استفاده از خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت اقدام به خریدوفروش دلار پی پال می‌کنند، درواقع شما با افتتاح حساب پی پال یک کیف پول بسیار امن برای خودتان خواهید داشت و می‌توانید هر زمان که خواستید، حسابتان را شارژ کنید.

پس از شارژ کردن حسابتان می‌توانید از این طریق هم اقدام به خرید برخی سرویس‌های آنلاین بکنید و یا به‌حساب یکی از دوستان و آشنایانتان که خارج از کشور هستند، پول واریز کنید و یا برعکس آن‌ها به‌حساب پی پال شما مبالغی را واریز کنند.

ناگفته نماند که خرید‌های اینترنتی صرفاً مستلزم عدم خرید کالا‌های فیزیکی به مقصد کشورمان هستند. چراکه برای این کار، یعنی خرید کالا‌های فیزیکی از سایت‌های خارجی نیاز به متخصصان دیگری در این حوزه خواهید داشت. اما برای خرید سرویس‌های آنلاین مانند اسپاتیفای، گرامرلی و... می‌توانید به‌راحتی از طریق پی پال خود اقدام کنید.

البته به‌جز پی پال سیستم‌های دیگر نظیر پرفکت مانی و یا وب مانی هم وجود دارد که از طریق آن می‌توان تمام امور مربوط به پرداخت‌های بین‌المللی را به‌راحتی انجام داد، امروزه افراد متعددی در داخل کشور درآمد ارزی داشته و از طریق نقد کردن پرفکت مانی و یا وب مانی حتی اقدام به دریافت درآمدشان می‌کنند.

این می‌تواند یکی از بهترین مزایای سیستم‌های پرداخت آنلاین جهانی باشد که بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند اما؛ مشکلی که برای اکثر ایرانیان وجود دارد، بحث تحریم سیستم بانکی و عدم امکان پرداخت بین‌المللی است. از طرفی دیگر، بسیاری از شرکت‌ها مانند پی پال کشورمان را تحریم کرده‌اند و ازاین‌روی، امکان خدمات‌رسانی را در اختیار ما قرار نمی‌دهند.

خریدوفروش آسان دلار پی پال

پی پال+بورس نیوز

ممکن است گاهی اوقات پس از خریدوفروش دلار پی پال و انجام دادن کارتان، مقداری از آن در کیف پولتان باقی بماند، بسیاری از افراد ممکن است فقط برای یک مدت‌زمان کوتاه، نیاز به پی پال خود داشته باشند، در چنین شرایطی شما می‌توانید باقی پولی که در حسابتان مانده است را به‌راحتی توسط خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت نقد کنید.

هرچقدر که در حساب پی پال‌تان پول باقی‌مانده باشد، در کمترین زمان ممکن توسط نوین پرداخت به‌حساب داخلی‌تان واریز می‌شود، افراد زیادی از این طریق کار خریدوفروش دلار پی پال را انجام داده و در بسیاری از موارد حتی ممکن است سود خوبی هم از این طریق کسب کنند. 

روش‌های مختلفی برای نقد کردن درآمد ارزی وجود دارد برای مثال، برخی افراد می‌تواند هم از طریق نقد کردن پرفکت مانی این کار را انجام بدهند و عده‌ی زیادی هم پی ‌پال را انتخاب می‌کنند.

واقعیت این است که سرویس جهانی پی پال بسیار معروف‌تر بوده و اکثر سایت‌های جهانی نام‌آشنا از چنین سرویس قدرتمندی برای ارائه خدماتشان بهره‌مند می‌شوند اما؛ یک مطلب بسیار مهم در این میان وجود دارد که اشاره کردن به آن خالی از لطف نیست.

نقد کردن درآمد ارزی از طریق تمام سرویس‌هایی که مورد تأیید نوین پرداخت است هیچ تفاوتی ندارد. مهم‌ترین تفاوت بحث پوشش دادن وب‌سایت خارجی است. بدین معنا که بادی سرویس‌های موردنظر در وب‌سایت خارجی حتماً وجود داشته باشد.

پی پال؛ پلتفرمی جهانی و معروف

ازآنجایی‌که شرکت پی پال بسیار معروف‌تر است، می‌توانیم آن را در اکثر سایت‌های خارجی مانند eBay و... مشاهده کنیم. به همین دلیل است که اکثر افراد خریدوفروش دلار پی پال را به سایر سرویس‌های آنلاین جهانی ترجیح می‌دهند چرا که ممکن است برخی وب‌سایت‌ها فقط سرویس پی پال را بپذیرند و از ارائه‌ی سرویس‌های دیگر خودداری کنند.

درنتیجه، بیشتر فریلنسر‌ها و یا سرمایه‌گذاران ارز‌های دیجیتالی و... که تراکنش‌های زیادی را در ماه انجام می‌دهند، اکثراً از سرویس پی پال استفاده می‌کنند. اما ممکن است در برخی موارد افراد بتوانند به‌راحتی از طریق نقد کردن پرفکت مانی توسط سایت‌هایی که از این سیستم پرداخت پشتیبانی می‌کند، امور پرداخت بین‌المللی‌شان را انجام بدهند.

یکی از مهم‌ترین مزایای خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت، فراهم کردن یک بستر امن برای تمام تراکنش‌‌ها است و ممکن است که افراد بسیار زیادی بنا به دلایل تحریم و یا محدودیت‌های زیادی که در این میان وجود دارد، نتوانند به‌راحتی به هرکسی برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی‌شان اعتماد کنند.

اما شرکت نوین پرداخت یکی از معتبرترین و نام‌آشناترین مراکزی است که در زمینه پرداخت بین‌المللی، سال‌ها تجربه و سابقه‌ی قابل‌توجهی داشته و می‌تواند خدمات بسیار امن و متنوعی را در اختیار تمام کاربرانش قرار بدهد.

از طرفی دیگر، گروه پشتیبانی نوین پرداخت خیال شما را از بابت هرگونه مشکلات احتمالی و یا سؤالات مهم، راحت خواهد کرد. در نتیجه شما می‌توانید بدون کوچک‌ترین نگرانی و یا استرسی، از خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت برای تمامی تراکنش‌های بین‌المللی‌تان استفاده نماید و یا اقدام به خریدوفروش دلار پی پال بکنید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: