کد خبر : ۲۵۳۷۱۳
افزایش نرخ فروش «تسمه و ورق مسي» "فباهنر" ؛
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
فباهنر در دی‌ماه توانست ۳۳۶ تن از محصولات خود را در بازار صادراتی بفروشد که با ۶۵ درصد اُفت در مقایسه با ماه گذشته مواجه بود.

صنایع مس شهید باهنر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنایع مس شهید باهنر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری مجموع درآمد عملیاتی حاصل‌شده از فروش محصولات طی دوره ماهانه را مبلغی بالغ‌بر ۶،۰۲۹ میلیارد ریال اعلام کرد و همچنین این شرکت فلزی از ابتدای سال مالی تا انتهای دی‌ماه نیز درآمد‌های تجمیعی را ۴۴،۳۳۰ میلیارد ریال به ثبت رساند.

شرکت صنایع مس شهید باهنر در دی‌ماه سال جاری درآمد‌های خود را از فروش محصولات در بازار‌های داخلی، صادراتی و ارائه خدمات شناسایی کرد، فباهنر در دهمین ماه سپری‌شده از سال جاری بیشترین درآمد را از فروش در بازار داخلی با ۳،۶۰۴ میلیارد ریال بود و در بازار صادراتی نیز ۸۳۸ میلیارد ریال از فروش محصولات درآمد کسب کرد که در مقایسه با ماه گذشته ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد.

عملکرد ماهانه فباهنر+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: پذیرش ورق برنجی "فباهنر" در بورس کالا


درآمد‌های فباهنر تا دی‌ماه سال جاری

روند ثبت درآمدهای صنایع مس شهید باهنر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه صنایع مس شهید باهنر در دی‌ماه کاهش ۲۰ درصدی را تجربه کرد که پایان بود بر روند رو به رشد درآمد‌های این شرکت فلزی، درآمد‌های "فباهنر" نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۵۳ درصد افزایش پیدا کرد و همچنین درآمد‌های تجمیعی این شرکت فلزی طی ۱۰ ماه گذشته ۸۴ درصد رشد داشت.

شرکت صنایع مس شهید باهنر در دی‌ماه بیشترین درآمدی که از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به محصول «تسمه و ورق مسی» بود که از فروش این محصول در بازار داخلی مبلغی بالغ‌بر ۱،۱۲۷ میلیارد ریال را به دست آورد، نرخ فروش این محصول بالغ‌بر ۲۸۵ میلیون و ۵۳۳ هزارتومان به ثبت رسید که نسبت به ماه گذشته افزایش نرخ ۳ درصدی را به همراه داشت و عنوان گران‌ترین محصول را به خود اختصاص داد.

مقدار فروش محصولات "فباهنر" در دی‌ماه ۲,۸۵۰ تن اعلام شد که با کاهش فروش ماهانه ۱۸ درصدی مواجه بود، بیشترین مقدار فروش محصولات فباهنر در بازار داخلی با ۱,۴۸۸ تن اعلام شد که بیشتر از نصف فروش ماهانه در این بازار اتفاق افتاد، همچنین پرفروش‌ترین محصول صنایع مس شهید باهنر متعلق به «مقاطع برنجی» با ۴۰۲ تن بود.

روند فروش ماهانه صادراتی فباهنر+بورس نیوز

فباهنر در دی‌ماه توانست ۳۳۶ تن از محصولات خود را در بازار صادراتی بفروشد که با ۶۵ درصد اُفت در مقایسه با ماه گذشته مواجه بود، بیشترین مقدار فروش ماهانه در بازار خارجی مربوط به «لوله مسی» با ۱۲۳ تن بود.

شرکت صنایع مس شهید باهنر طی ۱۰ ماه سپری‌شده از سال مالی مقدار فروش تجمیعی خود را ۲۸,۰۵۴ تن اعلام کرد، بیشترین مقدار فروش این شرکت فلزی در بازار داخل کشور با ۱۴،۷۱۸ تن رقم خورد.

لازم به ذکر است که منظور از اصطلاح سبز شدن سطح درآمدهای مس این است که زمانی در معرض آب و هوا قرار بگیرد رنگ آن تغییر می‌کند و سطح آن سبز رنگ می‌شود. 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطبیق اساسنامه

تطبیق اساسنامه "خکاوه" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار می‌شود.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "وسپهر" مشخص شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وهامون" از اواخر تیرماه

شرکت سرمایه گذاری هامون صبا از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "شنفت" در نیمه خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت پارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: