کد خبر : ۲۵۴۱۷۰
مقدار تقاضا برای محصولات پتروشیمی شازند ۸،۹۱۴ تن اعلام شد؛
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
پتروشیمی شازند در هفته منتهی به ۱۵ بهمن‌ماه عمده‌ترین مقدار عرضه در بورس کالا را از محصول «پلی اتیلن سنگین لوله مشکی CRP ۱۰۰ B» با ۱,۲۶۰ تن داشت که ۸۸۰ تن از آن را توانست به فروش برساند.

پتروشیمی شازند+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی شازند در هفته منتهی به ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری ۷,۵۱۹ تن از محصولات خود را در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که نسبت به هفته گذشته ۱۲ درصد (۸۰۰ تن) افزایش یافت، مقدار تقاضایی که برای محصولات این پتروشیمی به ثبت رسید برابر با ۸,۹۱۴ تن اعلام شد که ۷ درصد (۵۵۹ تن) رشد پیدا کرد.

حجم معامله به ثبت رسیده این پتروشیمی از فروش محصولات طی هفته منتهی به ۱۵ بهمن‌ماه ۷,۰۳۹ تن به ثبت رسید که از فروش این محصولات ۲۲۲ میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان درآمد کسب کرد، مقدار حجم معامله محصولات به فروش رفته پتروشیمی "شاراک" نسبت به هفته گذشته ۱۱ درصد (۷۰۰ تن) افزایش یافت.

عملکرد هفتگی شاراک+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: درآمد ماهانه صادراتی "شاراک" افزایش یافت


پتروشیمی شازند در هفته منتهی به ۱۵ بهمن‌ماه عمده‌ترین مقدار عرضه در بورس کالا را از محصول «پلی اتیلن سنگین لوله مشکی CRP ۱۰۰ B» با ۱,۲۶۰ تن داشت که ۸۸۰ تن از آن را توانست به فروش برساند و درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد برابر با ۲۶ میلیارد و ۳۴ میلیون تومان بود.

بیشترین تقاضای صورت گرفته برای محصول «پلی اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹» با ۱,۹۸۰ تن بود که ۱,۲۰۰ تن از این محصول نیز به ۲ صورت (نقد و مچینگ) به فروش رسید و درآمد حاصل‌شده از این محصول برابر با ۳۶ میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان گزارش شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: