کد خبر : ۲۵۵۰۶۴
"فملی" با وجود افزایش درآمد ماهانه با کاهش فروش مواجه بود؛
۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
بیشترین درآمدی که از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی اعلام شد مربوط به فروش «کاتد» در بازار خارج از کشور بود که ۴۶،۶۶۴ میلیارد ریال درآمد را کسب کرد که ۵۵ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد.

صنایع ملی مس ایران + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ملی صنایع مس ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ درآمدی که از فروش محصولات شناسایی کرد برابر با مبلغ ۸۴،۷۴۳ میلیارد ریال بود و طی ۱۱ ماه گذشته درآمدی که به ثبت رساند بالغ‌بر ۷۱۳،۲۱۱ میلیارد ریال بود.

درآمد ماهانه "فملی" در بهمن‌ماه از فروش محصولات تولیدی در بازار‌های بازار داخلی و خارجی به فروش رفت، بیشترین میزان درآمدی که "فملی" در بهمن‌ماه شناسایی کرد از فروش در بازار صادراتی با مبلغی بالغ‌بر ۴۶،۷۶۱ میلیارد ریال بود که دربرگیرنده ۵۵ درصد از کل درآمد‌های این شرکت بود و درآمدی که از فروش در بازار داخل کشور به دست آمد ۳۷،۹۸۲ میلیارد ریال اعلام شد.

عملکرد ماهانه صنایع ملی مس ایران+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: «ملی مس ایران» دبل هت‌تریک نکرد!


درآمد ماهانه فملی تا بهمن‌ماه ۱۴۰۰

روند ماهانه درآمدهای فملی+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، درآمدی که شرکت ملی صنایع مس ایران در بهمن‌ماه از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به ماه گذشته ۱۱ درصد افزایش را تجربه کرد و همچنین درآمدی که طی این دوره به ثبت رسید ۳۰ درصد بالاتر از میانگین بود، درآمد ماهانه به‌دست‌آمده بهمن‌ماه سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۴۴ درصد افزایش پیدا کرد و لازم به ذکر است که درآمد‌های صادراتی این شرکت فلزی نسبت به ماه گذشته یک درصد کاهش یافت.

بیشترین درآمدی که از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی اعلام شد مربوط به فروش «کاتد» در بازار خارج از کشور بود که ۴۶،۶۶۴ میلیارد ریال درآمد را کسب کرد که ۵۵ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، درآمد تجمیعی این محصول در بازار صادراتی طی ۹ ماهه گذشته ۳۳۰،۷۸۹ میلیارد ریال به ثبت رسید.

محصول «کاتد صادراتی» شرکت "فملی" در بهمن‌ماه سال جاری حدوداً ۲۵۰ میلیون تومان در ازای هر تن به فروش می‌رسید که ۳ درصد افزایش نرخ را نسبت به ماه گذشته به همراه داشت، گران‌ترین محصول فروخته‌شده توسط این شرکت متعلق به «کنسانتره طلا و نقره» با ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در ازای هر تن ثبت شد.

فروش محصولات "فملی" تا بهمن‌ماه

محصولات صنایع ملی مس ایران در بهمن‌ماه ۲۹۵,۰۹۹ تن از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به ماه گذشته با کاهش فروش ۸ درصدی روبه‌رو بوده، بیشترین میزان فروش محصول در بازار داخلی مربوط به «سنگ سولفور» با ۱۸۶،۲۰۰ تن بود و در بازار خارجی نیز ۱۸،۶۷۳ تن از محصول «کاتد» به فروش رسید.

همان‌طور که گفته شد فروش محصولات ملی صنایع مس ایران در بهمن‌ماه نسبت به ماه گذشته ۸ درصد کاهش را تجربه کرد و فروش تجمیعی این شرکت نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد رشد را به همراه داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: