کد خبر : ۲۵۵۱۱۰
سیمان فارس ۲۰درصد افزایش درآمد ماهانه داشت؛
۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
پرفروش‌ترین محصول سفار در بهمن‌ماه مربوط به «سیمان پرتلند تیپ دو فله ای» با ۱۸،۲۹۴ تن بود که نرخ فروش آن ۴۴۲ هزارتومان در ازای هر تن به ثبت رسید.

سیمان فارس +بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان فارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری درآمد عملیاتی خود را که از فروش محصولات شناساس کرد بالغ‌بر ۲۲۵ میلیارد ریال بود و درآمد تجمیعی "سفار" طی ۱۱ ماه سپری‌شده از سال مالی بالغ‌بر ۲،۴۶۳ میلیارد ریال ارائه شد.

درآمد ماهانه "سفار" در بهمن‌ماه از فروش محصولات در بازار داخل کشور به دست آمد و در بازار صادراتی نیز فعالیتی نداشت، درآمد‌ها در بهمن‌ماه یک درصد بالاتر از میانگین بود.

عملکرد ماهانه سیمان فارس+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: بیش از ۹۲ میلیون تن سیمان در بورس کالا معامله شد


میزان درآمد ماهانه "سفار" 

بر اساس این گزارش، درآمدی که شرکت سیمان فارس در بهمن‌ماه از فروش محصولات در بازار داخلی شناسایی کرد ۲۰ درصد افزایش یافت و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۸ درصد رشد پیدا کرد، درآمد‌های تجمیعی این شرکت سیمانی که طی ۱۱ ماه گذشته به ثبت رسید با ۸۱ درصد افزایش روبه‌رو بود.

درآمد ماهانه سفار+بورس نیوز

درآمدزاترین محصول شرکت سیمان فارس در بهمن ماه متعلق به «سیمان پرتلند تیپ دو کیسه ای» با ۸۶ میلیارد ریال بود و نرخ فروش آن نیز ۵۴۴ هزارتومان در ازای هر تن اعلام شد که با رشد نرخ ۲۲ درصدی مواجه بود، درآمد به دست آمده از فروش این محصول در برگیرنده‌ی ۳۸ درصد از کل درآمد‌ها بود.

مقدار فروش محصولات "سفار"

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، بر پایه این گزارش، شرکت سیمان فارس در بهمن‌ماه سال جاری ۴۶,۱۴۱ تن از محصولات خود را به فروش رساند که در مقایسه با دی ماه ۱۷ درصد افزایش فروش را به همراه داشت، مجموع فروش سفار طی ۱۱ ماه گذشته برابر با ۵۵۸,۶۵۵ تن بود که تماماً در بازار داخلی فروش رسید.

مقدار فروش ماهانه سفار+بورس نیوز

پرفروش‌ترین محصول سفار در بهمن‌ماه مربوط به «سیمان پرتلند تیپ دو فله ای» با ۱۸،۲۹۴ تن بود که نرخ فروش آن ۴۴۲ هزارتومان در ازای هر تن به ثبت رسید، محصولات دیگری که توسط این شرکت سیمانی به فروش رسیدند شامل «سیمان پرتلند تیپ ۵ - فله‌ای و سیمان پرتلند تیپ۵-کیسه ای» می‌شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: