کد خبر : ۲۵۵۳۰۶
۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، معافیت مالیاتی بازیگران و سلبریتی ها قابل توجیه ندانست و این مهم را تبعیضی آشکار در رابطه با کارگران و مشاغل سخت عنوان کرد.

محاسبه تعرفه آب مصرفی کشت های گلخانه ای به نرخ مصوب

به گزارش بورس نیوز، نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور با پیشنهاد علی جدی مبنی بر اصلاح بند (ط) تبصره ۸ ماده واحده لایحه با ۱۱۷ رأی موافق، ۷۳ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

براساس بند (ط) اصلاح شده تبصره ۸ ماده واحده لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور؛ تعرفه آب مصرفی کشت‌های گلخانه‌ای و کشاورزی صنعتی در شهرک‌های صنعتی، نواحی صنعتی و شهرک‌های کشاورزی به نرخ مصوب فعالیت‌های کشاورزی محاسبه می‌شود.نماینده مردم میانه در خانه ملت ادامه داد: هرچند معافیت مالیاتی برخی صنوف سینمایی و هنرمندان با درآمد پایین که به دلیل کرونا طی ۲ سال اخیر دچار رکورد در کسب وکار شده اند، قابل توجیه است، اما چه توجیهی برای معافیت یک قشر پردرآمد و اکثرا بیگانه با درد و رنج مردم وجود دارد؟

بنابراین گزارش عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس که ریاست صحن را برعهده داشت، در پاسخ به اخطار این نماینده، گفت: اگرچه فرمایش دلسوزانه شما قابل تامل است، اما این مهم در دستورکار ما قرار ندارد و امکان تغییر در مصوبه تصویب شده را نداریم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: