کد خبر : ۲۵۵۵۰۶
تمامی محصولات پتروشیمی آبادان به فروش رسیدند؛
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
پتروشیمی آبادان محصول «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» را به ۲ صورت نقد و سلف به فروش رساند و میانگین نرخ فروش این محصول ۳۵۹,۴۸۵ هزار ریال در ازای هر تن به ثبت رسید که نسبت به هفته گذشته ۰,۳۲ درصد افزایش داشت.

پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز شرکت پتروشیمی آبادان در هفته منتهی به ۱۳ اسفندماه سال جاری ۴۰۰ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» را در بورس کالا مورد معامله قرار داد که ۲۰۰ تن افزایش عرضه را طی این هفته به همراه داشت، برای فروش این محصول تقاضای ۴۴۰ تنی به ثبت رسید و فروش این محصول به صورت سلف صورت گرفت، از ۴۰۰ تن محصول «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» که به عرضه رسید طی این هفته تماماً به فروش رفت.

نرخ معامله «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» در هفته گذشته به ۳۷۰,۸۲۵ هزار ریال در ازای هر تن اعلام شد که نسبت به هفته گذشته ۱,۳۶ درصد افزایش یافت، همان‌طور که خواندید مقدار تقاضا برای این محصول ۴۴۰ تن ثبت شد که در مقایسه با هفته گذشته افزایش یافت.

عملکرد هفتگی پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

درآمدی که پتروشیمی آبادان از فروش این محصول به دست آورد برابر با ۱۴ میلیارد و ۸۳۳ هزارتومان تومان بود که جهش درآمدی ۱۰۳ درصدی نسبت به هفته گذشته داشت.


بیشتر بخوانید: نرخ فروش «PVC» "شپترو کاهشی شد


طی این هفته محصولات دیگری نیز همچون «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» و «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» در سبد معاملات این پتروشیمی در رینگ معاملاتی قرار گرفتند که به ترتیب ۳۰۰ و ۴۰۰ تن از این محصولات در هفته منتهی به ۱۳ اسفندماه عرضه شدند.

مقدار عرضه «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» طی هفته گذشته ۱۰۰ تن افزایش عرضه را به همراه داشت، مقدار عرضه محصول «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» با کاهش ۳۰۰ تنی روبه‌رو بود، مجموع عرضه این ۲ محصول به ۷۰۰ تن رسید که طی این هفته تمام این محصولات به فروش رسیدند و درآمدی که از فروش آن‌ها به دست آمد برابر با ۲۴ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان بود.

پتروشیمی آبادان محصول «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» را به ۲ صورت نقد و سلف به فروش رساند و میانگین نرخ فروش این محصول ۳۵۹,۴۸۵ هزار ریال در ازای هر تن به ثبت رسید که نسبت به هفته گذشته ۰,۳۲ درصد افزایش داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: