کد خبر : ۲۵۵۵۴۹
خسارت پرداختی بیمه تعاون کاهش یافت؛
۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
شرکت بیمه تعاون از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه بیشترین درآمدی که به دست آورد متعلق به رشته بیمه «ثالث – اجباری» با ۳،۱۴۴ میلیارد ریال بود که تشکیل‌دهنده ۳۴ درصد از کل درآمد‌های اعلام‌شده طی ۱۱ ماه گذشته بود.

بیمه تعاون+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، میزان درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به بهمن‌ماه سال جاری از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۸۲۷ میلیارد ریال بود و همچنین طی ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه این شرکت بیمه‌ای ۹،۱۱۹ میلیارد ریال بود.

روند درآمدهای حاصل از فروش حق بیمه وتعاون+بورس نیوز

میزان خسارت پرداختی شرکت بیمه تعاون در بهمن‌ماه سال جاری به مشتریان خود برابر با ۵۲۰ میلیارد ریال بود و از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه نیز مجموع خسارت پرداخت‌شده این شرکت ۴،۷۰۰ میلیارد ریال شناسایی شد، همچنین لازم به ذکر است که در عملکرد تجمیعی این شرکت بیمه‌ای تراز مثبت ۹۴ درصدی را از خود بر جای گذاشت.


بیشتر بخوانید: «بیمه آکادمی» با حضور مدیرعامل بیمه تعاون افتتاح شد


درآمد‌ ماهانه "وتعاون" تا بهمن‌ماه ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه‌ای که شرکت "وتعاون" در بهمن‌ماه سال جاری از فروش حق بیمه شناسایی کرد در مقایسه با ماه گذشته با افزایش درآمد ۳۵ درصدی روبه‌رو بود، بیشترین درآمدی که از فروش حق بیمه به دست آمد مربوط به رشته بیمه «ثالث – اجباری» با ۳۲۵ میلیارد بود که ۳۹ درصد از کل درآمد ماهانه را به خود اختصاص داده بود همچنین بعد از رشته بیمه «ثالث-اجباری» که بیشترین درآمد وتعاون را در اختیار داشت رشته بیمه «درمان» با ۱۴۱ میلیارد ریال بود.

شرکت بیمه تعاون از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه بیشترین درآمدی که به دست آورد متعلق به رشته بیمه «ثالث – اجباری» با ۳،۱۴۴ میلیارد ریال بود که تشکیل‌دهنده ۳۴ درصد از کل درآمد‌های اعلام‌شده طی ۱۱ ماه گذشته بود.

میزان خسارتی که "وتعاون" در بهمن‌ماه پرداخت کرد در مقایسه با ماه گذشته ۲۷ درصد کاهش پیدا کرد، همچنین بیمه تعاون در بهمن‌ماه توانست تراز مثبت ۵۹ درصدی را به ثبت برساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: