کد خبر : ۲۵۵۵۶۵
کاهش درآمد ماهانه "سدشت" به ۱۶ درصد رسید؛
۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
بیشترین درآمد ماهانه صنایع سیمان دشتستان مربوط به فروش محصول «سیمان فله صادراتی» با ۲۲۰ میلیارد ریال بود.

صنایع سیمان دشتستان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنایع سیمان دشتستان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری درآمد ماهانه‌ای که از فروش محصولات طی دوره ماهانه اعلام کرد بالغ‌بر ۴۸۷ میلیارد ریال بود و مجموع درآمد‌های تجمیعی این شرکت سیمانی طی ۵ ماه گذشته برابر با ۲،۴۳۵ میلیارد ریال به ثبت رسید.

عملکرد ماهانه سیمان دشتستان+بورس نیوز

درآمدی که صنایع سیمان دشتستان طی دوره ماهانه منتهی به بهمن‌ماه از فروش محصولات ارائه کرد مربوط به بازار‌های داخل و خارج بود و عمده‌ترین درآمد حاصل از فروش محصولات مربوط به بازار داخل کشور با ۲۶۷ میلیارد ریال بود که ۵۵ درصد از کل درآمد‌ها در این بازار به ثبت رسید و مابقی آن نیز در بازار خارجی شناسایی شد.


بیشتر بخوانید: بیش از ۹۲ میلیون تن سیمان در بورس کالا معامله شد


درآمد‌های عملیاتی صنایع سیمان دشتستان

بر اساس این گزارش، درآمد ماهانه‌ای که صنایع سیمان دشتستان در بهمن‌ماه سال جاری از فروش محصولات به ثبت رساند ۱۶ درصد کاهش درآمد را نسبت به دی‌ماه مشاهده کرد و همچنین درآمد‌های این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۳ درصد افزایش یافت.

روند کسب درآمد ماهانه سدشت+بورس نیوز

بیشترین درآمد ماهانه صنایع سیمان دشتستان مربوط به فروش محصول «سیمان فله صادراتی» با ۲۲۰ میلیارد ریال بود و نرخ فروش آن نیز ۶۱۵ هزارتومان در ازای هر تن اعلام شد که نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۵ درصد کاهش یافت.

مقدار فروش محصولات "سدشت"

بر اساس این گزارش، صنایع سیمان دشتستان در بهمن‌ماه سال جاری ۹۱,۲۹۴ تن از محصولات خود را در بازار به فروش رساند و مجموع فروش تجمیعی این شرکت سیمانی برابر با ۴۴۶,۳۵۰ هزارتن به ثبت رسید، "سدشت" در بهمن‌ماه از فروش ۳ محصول «سیمان فله داخلی، سیمان پاکتی داخلی و سیمان فله صادراتی» درآمدزایی داشت.

فروش ماهانه سدشت+بورس نیوز

پرفروش‌ترین محصول دراین‌بین در اختیار محصول «سیمان فله صادراتی» با ۳۵،۸۰۸ تن بود که ۴۰ درصد از حجم فروش ماهانه را به خود اختصاص داد، همچنین عنوان ارزشمندترین محصول سدشت را با مبلغ ۶۱۵ هزار تومان در ازای هر تومان به ثبت رساند.

نرخ فروش تمام محصولات صنایع سیمان دشتستان در بهمن‌ماه با کاهش مواجه بود نرخ فروش محصول «سیمان فله -داخلی» برابر با ۴۲۰ هزار تومان در ازای هر تن بود که ۰,۲۱ درصد کاهش پیدا کرد، نرخ فروش محصولات «سیمان پاکتی -داخلی» و «سیمان فله -صادراتی» نیز به ترتیب با ۵,۶۲ درصد و ۴,۷۵ درصد کاهش یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: