کد خبر : ۲۵۶۵۳۵
افزایش ۱۳ درصدی درآمد هفتگی پتروشیمی پارس در اولیم هفته معاملات؛
۱۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مقدار حجم معامله پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۱۲ فروردین‌‍‌ماه ۴,۴۸۸ تن بود که با رشد ۵۰ درصدی روبه‌رو بود، درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد مبلغی برابر با ۱۳۹ میلیارد و ۴۴۶ میلیون تومان بود.

پتروشیمی پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی پارس طی اولین هفته معاملاتی در فروردین‌ماه ۱۴۰۱ با یک محصول وارد عرصه معاملات بورس کالا شد و آن محصول «استایرن منومر» است که طی این هفته ۴,۴۸۸ تن از محصول مورد عرضه قرار گرفت.

همان‌طور که گفته شد پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۱۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ توانست ۴,۴۸۸ تن از استایرن منومر را به عرضه بگذارد و لازم به ذکر است که این محصول به صورت نقد و مچینگ به فروش رسید.

عملکرد هفتگی پتروشیمی پارس+بورس نیوز

مقدار تقاضایی که برای این محصول شناسایی شد ۴,۷۷۶ تن بود که نسبت به اخرین هفته‌ای که مورد معامله قرار گرفت شاهد کاهش ۲۹ درصدی بود اما؛ لازم به ذکر است که طی این هفته تمام محصولی که عرضه شد به فروش رسید.


بیشتر بخوانید: سهامداران "پارس" با هم دیدار کردند


نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۳۱۰,۶۹۳ هزار ریال در ازای هر تن رسید که نسبت به هفته گذشته ۱۹ درصد کاهش پیدا کرد، با وجود کاهش نرخی که این محصول طی این هفته به همراه داشت، اما با افزایش درآمد مواجه بود.

مقدار حجم معامله پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۱۲ فروردین‌‍‌ماه ۴,۴۸۸ تن بود که با رشد ۵۰ درصدی روبه‌رو بود، درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد مبلغی برابر با ۱۳۹ میلیارد و ۴۴۶ میلیون تومان بود که نسبت به آخرین هفته‌ای که معاملات این پتروشیمی صورت گرفت ۱۳ درصد افزایش پیدا کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: