کد خبر : ۲۵۷۰۲۶
افزایش ۶۵ درصدی درآمد ماهانه ثبت شد؛
۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود.

افزایش درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت به اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود. همچنین طی ۱۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه ۱۰،۴۸۲ میلیارد ریال در کدال به ثبت رسید.

افزایش درآمد

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت شده به مشتریان مبلغی بالغ بر ۷۵۴ میلیارد ریال اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را ۵،۴۵۵ میلیارد ریال به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه شده، "وتعاون" تراز مثبت ۸۱ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.


بیشتر بخوانید: ثبت تراز مثبت ۵۹ درصدی "وتعاون" در بهمن‌ماه


درآمد ماهانه "وتعاون" تا اسفند سال ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت "وتعاون" از فروش حق بیمه در مقایسه با بهمن ماه با افزایش ۶۵ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۶۴۶ میلیارد ریال تعلق گرفت.

همچنین پس‌ازآن بخش «زندگی - غیر اندوخته دار» توانست بیشترین درآمد "وتعاون" را با ۲۵۸ میلیارد ریال به نام خود ثبت کند.

افزایش درآمد

این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اسفندماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی بالغ‌بر ۳،۷۹۰ میلیارد ریال کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۹۲ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: