کد خبر : ۲۵۷۱۸۹
بیشترین درآمد "همراه" از کدام بخش‌ها بود؛
۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
بر پایه این گزارش، درآمد اسفند نسبت به بهمن‌ماه تغییر رو به رشد ۳ درصدی را تجربه کرده و همچنین در مقایسه با دوره مشابه خود نیز ۲۴ درصد افزایش را به همراه داشته است.

تداوم سودآوری

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمد ماهانه شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فعالیت منتهی به اسفندماه برابر با ۲۶،۵۹۴ میلیارد ریال از «فروش/خدمات» شناسایی شد. همچنین درآمد ارائه‌شده از "همراه" طی یک سال اخیر (منتهی به اسفند ۱۴۰۰) برابر با ۲۸۸،۸۹۷ هزار میلیارد ریال بود.

تداوم سودآوری


بیشتر بخوانید: اقدام "همراه" به تغییر هیات مدیره


درآمد‌های ارتباطات سیار ایران تا اسفندماه ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، درآمد اسفند نسبت به بهمن‌ماه تغییر رو به رشد ۳ درصدی را تجربه کرده و همچنین در مقایسه با دوره مشابه خود نیز ۲۴ درصد افزایش را به همراه داشته است؛ بنابراین "همراه" همانند چند ماه گذشته توانسته در روند افزایشی خوبی قرار بگیرد که این خبر می‌تواند در جذب سرمایه کمک کند.

تداوم سودآوری

همان‌طور که گفته شد درآمد اعلام‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۲۸۸،۸۹۷ میلیارد ریال بود که طبق گزارش منتشرشده، در این مدت‌زمان افزایش درآمد ۲۳ درصدی را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، بیشترین درآمد شرکت در اسفندماه، مربوط به بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با ۱۴،۴۶۸ میلیارد ریال بود که شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه می‌شود.

از طرفی «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» نسبت به ماه گذشته رشد حدود یک‌درصدی را به همراه داشته و همچنین توانسته در مقایسه با دوره مشابه نیز ۲۴ درصد افزایش را به نام خود ثبت کند.

پس از «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» بیشترین درآمد شناسایی شده "همراه" به «کارکرد مشترکین خطوط دائمی» با ۱۰،۱۶۴ میلیارد ریال تعلق گرفت. در این راستا درآمدی که شرکت در اسفندماه اعلام کرد ۲۳ درصد بیشتر از متوسط درآمد‌های ثبت‌‎شده در ۱۱ ماهه گذشته بود، در حالی که طی این بازه زمانی متوسط درآمد شرکت ۲۱,۵۴۵ میلیارد ریال شناسایی شده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.

"سفانو" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت سیمان فارس نو از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: