کد خبر : ۲۵۷۲۴۰
۵۵ صندوق سرخ‌پوش در این هفته صندوق‌های سهامی؛
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
ارزش کل صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام در هفته منتهی به ۲۶ فروردین اسفند ۱۴۰۱، با خروج ۹۶۷ میلیارد تومانی همراه شد تا ارزش این صندوق‌ها به ۵۷ هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان برسد.

خروج ۹۶۷ میلیارد تومان نقدینگی/

به گزارش گروه مطالعات بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام پرداخته‌شده است.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی ماهیانه و بازدهی یک‌ساله آن‌ها اشاره کرد.

ارزش کل صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام در هفته منتهی به ۲۶ فروردین اسفند ۱۴۰۱، با خروج ۹۶۷ میلیارد تومانی همراه شد تا ارزش این صندوق‌ها به ۵۷ هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان برسد.

۵۵ صندوق سرخ‌پوش

صندوق «امین تدبیرگران فردا» با عملکرد ۴.۹۷ درصد مثبت با مدیریت "سبدگردان تدبیر" در صدر لیست بهترین‌ها قرار داشت و پس از آن، صندوق «تجارت شاخصی کاردان» با عملکرد ۲.۹۱ درصد مثبت با مدیریت "تامین سرمایه کاردان" و صندوق «آسمان آرمانی سهام» با عملکرد ۲.۷۷ درصد مثبت با مدیریت "سبد گردان آسمان" به‌عنوان بهترین عملکرد‌ها جای گرفته بودند.

خروج ۹۶۷ میلیارد تومان نقدینگی/

اما در لیست صندو‌ق‌های سرمایه گذاری در سهام، ۵۵ صندوق قرمزپوش نیز مشاهده کرد.

خروج ۹۶۷ میلیارد تومان نقدینگی/

با این حساب، صندوق «اعتبار سهام ایرانیان» با عملکرد ۴.۴۴ درصد منفی با مدیریت "سبدگردان اعتبار" در انتهای این لیست قرار گرفته است.

در ادامه این لیست می‌توان صندوق «باران کارگزاری بانک کشاورزی» را دیگر قرمزپوش این لیست نام داد که با عملکرد ۴.۲۸ درصد منفی با مدیریت "کارگزاری بانک کشاورزی" رتبه دوم ضعیف‌های این هفته را از آن خود کرد و در ادامه صندوق «بانک دی» با عملکرد ۳.۷۸ درصد منفی با مدیریت "کارگزاری بانک دی" در رتبه بعدی قرار دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: