کد خبر : ۲۵۷۳۹۱
گزارش اسفندماه "خوساز" در کدال منتشر شد:
۳۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰
درآمد تجمیعی "خوساز" طی ۱۲ ماه گذشته با افزایش ۱۴۹ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شد.

رشد ۱۵۰ درصدی درآمد تجمیعی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمد شرکت صنعتی محور سازان ایران‌خودرو طبق گزارش اسفندماه مبلغ ۱،۱۴۶ میلیارد ریال شناسایی شد و همچنین طی ۱۲ ماه سپری‌شده از سال مالی، درآمد تجمیعی این شرکت به ۱۵،۳۷۶ میلیارد ریال رسید.

رشد ۱۵۰ درصدی درآمد تجمیعی

از طرفی درآمد ماهانه "خوساز" در اسفندماه تماماً از طریق فروش محصولات در بازار داخلی به‌دست‌آمده و همه محصولات آن در داخل کشور به فروش رسید. همچنین سرمایه به ثبت رسیده توسط این شرکت ۱,۱۱۹ میلیارد ریال اعلام شد.


بیشتر بخوانید: "خوساز" گزارش فعالیت ماهانه منتشر کرد


درآمد ماهانه "خوساز" کاهش یافت

بر اساس این گزارش، درآمد ماهانه این شرکت شاهد کاهش ۳۳ درصدی نسبت به بهمن‌ماه بود و البته در مقایسه با درآمد سال گذشته افزایش ۱۲۴ درصدی را تجربه کرده است. همچنین درآمد تجمیعی "خوساز" طی ۱۲ ماه گذشته با افزایش ۱۴۹ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شد.

رشد ۱۵۰ درصدی درآمد تجمیعی

بر اساس گزارش منتشرشده در کدال، درآمدزاترین محصول این شرکت «اکسل عقب پژو ۴۰۵» با مبلغ ۲۷۴ میلیارد ریال ارائه شد که نرخ فروش آن نسبت به ماه گذشته ۳ درصد رشد را به همراه داشت. از سوی دیگر، نرخ فروش این محصول به ازای هر دستگاه در حدود ۴ میلیون و ۵۸۳ هزارتومان معامله‌شده است.

پس‌ازآن «اکسل عقب پژو ۲۰۶» با ۲۲۹ میلیارد ریال نیز بیشترین درآمد را کسب کرد که درواقع با نرخ فروش ۲ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان به ثبت رسید.

مقدار فروش محصولات "خوساز"

طبق این گزارش مقدار فروش اسفندماه "خوساز" به ۴۵،۱۸۶ دستگاه رسید که نسبت به بهمن‌ماه ۲۱ درصد کاهش داشته است. همچنین این شرکت توانسته ۷۳۷،۶۹۹ دستگاه را طی ۱۲ ماه گذشته به فروش برساند.

همچنین «دیسک و توپی پژو ۲۰۶» با فروش ۸،۹۶۳ دستگاه در اسفندماه ۱۴۰۰، توانست پرفروش‌ترین محصول را به نام خود ثبت کند و «دیسک و توپی پژو ۴۰۵» با فروش ۸،۱۶۵ دستگاه، «اکسل جلو پژو ۲۰۶» با ۷،۳۱۹ و «اکسل عقب پژو ۴۰۵» با ۵،۹۸۱ دستگاه در رده‌های بعدی پرفروش‌ترین‌های محصولات این شرکت قرار گرفتند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: