کد خبر : ۲۵۷۶۴۸
در فروردین ماه معامله شد؛
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷
ارزش معاملات بازار قرارداد‌های آتی در بورس کالا به بیش از یک هزار میلیارد تومان در فروردین رسید.

بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ارزش معاملات بازار آتی بورس کالای ایران در فروردین ۱۴۰۱ به یک هزار و ۱۵۵ میلیارد تومان نزدیک شد و در این بازه زمانی ۲۶۷ هزار و ۵۱۳ قرارداد آتی بر پایه سه دارایی زعفران نگین، صندوق طلا و نقره منعقد شد.در نخستین ماه از سال ۱۴۰۱ در سه سررسید اردیبهشت، تیر و شهریور ماه ۱۴۰۱ تعداد ۲۵۳ هزار و ۱۳۷ قرارداد آتی زعفران نگین به ارزش یک هزار و ۴۱ میلیارد تومان در بازار منعقد شد و این دارایی با افزایش ۹۵ درصدی از لحاظ حجم و افزایش ۹۰ درصدی از لحاظ ارزش کل معاملات، همانند ماه‌های اخیر صدرنشین بازار بود.

انعقاد ۱۱ هزار و ۲۳۸ قرارداد آتی صندوق طلا در ۴ دوره تحویل فروردین، خرداد، مرداد و مهر سال جاری ارزش بالغ بر ۱۰۷ میلیارد تومان را ثبت کرد. این دارایی از نظر حجم با افزایش ۴ درصدی و از لحاظ ارزش معاملات با افزایش ۹ درصدی روبه رو و دوم شد.

معامله گران ۳ هزار و ۱۳۸ قرارداد آتی نقره را نیز در سه سررسید فروردین، خرداد و مرداد ماه امسال منعقد کردند و با ثبت ارزش بیش از ۶.۵ میلیارد تومان این دارایی را در جایگاه سوم معاملات قرار دادند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: