کد خبر : ۲۵۷۷۶۵
مدیرعامل آسیاتک در گفتگو با بورس نیوز؛
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
بر اساس مصوبه ابلاغ‌شده ۱۵ درصد از سهم آسیاتک عرضه صورت گرفت که ۱۲ برای عموم سهامداران و ۳ درصد نیز برای صندوق‌ها و در ۳ ماه آینده در تعهدات شرکت است که ۱۰ درصد به میزان عرضه اضافه شود و در اختیار شرکت بورس و بازار گردان قرار بگیرد.

محمدعلی یوسفی زاده مدیرعامل آسیاتک+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل شرکت آسیاتک در پاسخ به این سؤال که چند درصد از سهم آسیاتک وارد بازار می‌شود و پیش‌بینی شرکت از تعداد مشارکت‌کنندگان برای خرید سهم آسیاتک به چه میزان است، چنین بیان کرد: بر اساس مصوبه ابلاغ‌شده ۱۵ درصد از سهم آسیاتک عرضه صورت گرفت که ۱۲ برای عموم سهامداران و ۳ درصد نیز برای صندوق‌ها و در ۳ ماه آینده در تعهدات شرکت است که ۱۰ درصد به میزان عرضه اضافه شود و در اختیار شرکت بورس و بازار گردان قرار بگیرد و با مراتبی که به بازار گردان ابلاغ‌شده این مقدار عرضه اتفاق افتاد.

وی در خصوص درخواست افزایش پهنای باند به شرکت‌های زیرساخت چنین گفت: شرکت آسیاتک در سال گذشته سرمایه‌گذاری بزرگی را در ارتباط با شرکت زیرساخت انجام داده‌ایم و تجهیزات لازم در شرکت را تأمین و اجرایی کرده‌ایم و در حال حاضر به‌صورت روزمره هر مقدار که نیاز به پهنای باند باشد، در کنترل کیفیت نیاز ببینیم که کیفیت مشترکین کاهش پیدا نکند، پهنای باند به‌صورت خودکار اضافه می‌شود و با شرکت زیرساخت دغدغه‌ای از نظر تأمین پهنای باند از سوی آسیاتک وجود ندارد.

وی اظهارکرد: شرکت آسیاتک ۲ طرح کلان زیرساختی در حوزه مرکز داده‌ها و دسترسی مشترکین به اینترنت پرسرعت از طریق فیبر نوری دارد و این‌ها مربوط به سرویس‌های زیرساختی است،در بخش انواع سرویس‌های خدماتی ارتباطی مانند خدمات ابری و خدمات نمایش خانگی نیز سرمایه‌گذاری آن‌ها انجام‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: