۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی این روز را به کارگران مخصوصا کارگران شریف و زحمتکش فولاد هرمزگان تبریک گفت.

تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت روز کارگر

به گزارش بورس نیوز، با فرا رسیدن روز جهانی کارگر، عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی این روز را به کارگران مخصوصا کارگران شریف و زحمتکش فولاد هرمزگان تبریک گفت. در این پیام آمده است:

امام خمینی (ره):
حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است.

کارگران از شریف‌ترین طبقه اجتماعی هستند و حیات یک جامعه در دستان پر‌توان آنهاست. توسعه اقتصادی و صنعتی در جوامع به دست کارگران و نیرو‌های متخصص صورت گرفته است. بی شک همه ما مدیون تلاش‌ها و زحمت‌های این عزیزان هستیم.

مقام‌معظم رهبری می‌فرمایند: رعایت حق نیروی کار ضروری است و باید به آن توجه شود. حقوق طبیعی و‌عادلانه، پرداخت منظم و بدون تاخیر، ثبات اشتغال یعنی امنیت شغلی، مساله بیمه، خدمات رفاهی، مساله بهداشت و‌درمان این‌ها چیز‌های هست که جز حقوق کارگران است و این‌ها وظایف طبیعی کارفرماست؛ بنابراین رسیدگی و حمایت از کار و کارگر وظیفه شرعی و قانونی همه به شمار می‌رود و موظف هستیم که حقوق آن‌ها را رعایت کنیم.

ما در فولاد هرمزگان در تلاش هستیم تکریم نیروی انسانی را سرلوحه کار خوددقرار دهیم و امیدواریم که بتوانیم در عمل به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

اینجانب فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت ماه، روز جهانی کارگر را به کارگران محترم و بزرگوار شرکت فولاد هرمزگان تبریک عرض می‌نمایم. امیدوارم همه همکاران محترم در‌کنار خانواده‌های گرانقدر خود همواره سلامت باشند.

انشاالله
عطاالله معروفخانی
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: