کد خبر : ۲۵۷۹۸۴
فروش تجمیعی این شرکت افزایش یافت:
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
از ابتدای سال مالی تاکنون ایران‌خودرو دیزل موفق به فروش ۲۱ دستگاه در بازار داخلی شد که در این بازه زمانی «ون و پیکاپ» با فروش ۱۹ دستگاه توانست بیشترین فروش را به خود اختصاص دهد.

روند افزایشی در فروش تجمیعی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت "خاور" در گزارش فروردین ماه ۱۴۰۱ توانست مجموع درآمد خود را به ۱۶۰ میلیارد ریال برساند و لازم به ذکر بوده که درآمد تجمیعی نیز برابر با همین مقدار بوده چرا که این شرکت در ابتدای سال مالی خود قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید: درآمد "خاور" در سربالایی جاده فروردین ماه


از طرفی می‌توان دریافت این شرکت دیزلی در دوره مشابه سال گذشته از محصولات خود، ۵ دستگاه را به فروش رسانده و این مقدار به ۲۱ دستگاه در فروردین ۱۴۰۱ رسیده که در واقع می‌توان دریافت یک روند صعودی چشمگیر را تجربه کرده است؛ بنابراین با توجه به گزارشی که در سامانه کدال منتشرشده، می‌توان گفت "خاور" نسبت به سال گذشته با رشد ۳۲۰ درصدی همراه بود.

روند افزایشی در فروش تجمیعی

همچنین از ابتدای سال مالی تاکنون ایران‌خودرو دیزل موفق به فروش ۲۱ دستگاه در بازار داخلی شد که در این بازه زمانی «ون و پیکاپ» با فروش ۱۹ دستگاه توانست بیشترین فروش را به خود اختصاص دهد. از سوی دیگر، نرخ فروش این محصول در فروردین ماه ۵۱۹ میلیون تومان در کارنامه مالی ثبت شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: