کد خبر : ۲۵۸۱۵۷
در صورت مالی "ومعادن" ثبت شد:
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲
ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های "ومعادن" در فروردین‌ماه ۱۴۰۱ در بخش شرکت‌های «بورسی» مبلغی بالغ‌بر ۱،۶۰۰،۸۱۰ میلیارد ریال اعلام شد.

ثبت رکورد جدید در ارزش بازار

بر اساس این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های "ومعادن" در فروردین‌ماه ۱۴۰۱ در بخش شرکت‌های «بورسی» مبلغی بالغ‌بر ۱،۶۰۰،۸۱۰ میلیارد ریال اعلام شد. همچنین در این بازه زمانی عمده‌ترین ارزش بازار به «استخراج کانه‌های فلزی» با ۱،۳۶۲،۱۴۲ میلیارد ریال تعلق گرفت.


بیشتر بخوانید: روند صعودی ارزش بازار "ومعادن"


طبق گزارش صورت گرفته، می‌توان گفت "ومعادن" توانسته ارزش بازار شرکت‌های بورسی خود را نسبت به اسفندماه در رشد کمتر از یک‌درصدی قرار دهد و لازم به ذکر بوده که این شرکت طی یک سال گذشته رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. در واقع ارزش بازار آن توانسته نسبت به دوره مشابه خود در سال ۱۴۰۰ رشد ۴۳ درصدی را تجربه کند.

ثبت رکورد جدید در ارزش بازار

در این راستا با توجه به‌صورت وضعیت پرتفوی بورسی می‌توان گفت بیشترین ارزش بازار را شرکت «سنگ‌آهن گل گهر» با ۴۶۲،۶۴۵ میلیارد ریال در اختیار دارد.

همچنین بر پایه این گزارش، در جایگاه بعد نیز شرکت «معدنی و صنعتی چادرملو» با ۳۳۱،۸۶۸ میلیارد ریال قرار داشت که در مقایسه با ارزش بازار سال گذشته خود با افزایش ۴۹ درصدی مواجه بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: