کد خبر : ۲۵۸۲۲۴
در پیش بینی امروز بازار سرمایه مطرح شد:
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
در خصوص حجم معاملات نیز می‌توان گفت با توجه به شرایط، در روند خوبی قرار بگیرند و در این راستا می‌توان دریافت عرضه و تقاضا میانگین هفته‌های گذشته را تجربه کنند

سبز کمرنگ در بورس امروز

محمدرضا ترابی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، اظهار کرد: با توجه به اتفاقات و اخباری که در پیرامون مذاکرات صورت گرفته، به نظر می‌رسد خودرویی‌ها امروز در وضعیت بهتری قرار بگیرند. از طرفی با نزدیک شدن به زمان انتشار گزارش شرکت‌های پتروشیمی، این گروه نیز می‌تواند از صنایع پیشروی اولین روز هفته باشد. همچنین شرکت‌های غذایی و روغنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و می‌توانند رشد خوبی را تجربه کنند.


بیشتر بخوانید: رشد قیمت ها، عاملی برای رنگ سبز بازار


وی در خصوص بازار سرمایه افزود: به نظر می‌رسد امروز بازار بتواند در روند صعودی قرار بگیرد که البته این وضعیت در تمام روز هفته تداوم نخواهد داشت. در واقع به این دلیل که شاخص از ۱,۵۰۰ واحدی فراتر رفته، به نظر می‌رسد بازار بتواند تا محدوده ۱,۷۰۰ واحدی پیش برود.

ترابی در خصوص حجم معاملات خاطرنشان کرد: می توان گفت حجم معاملات، در روند خوبی قرار بگیرد و در این راستا می‌توان دریافت که عرضه و تقاضا میانگین هفته‌های گذشته را تجربه کنند؛ بنابراین بورس در هفته پیش رو روند متعادل رو به مثبتی را طی کرده و حجم معاملات آن نیز به همین شکل خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وایرا" از نیمه شهریورماه

شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"آبادا" به مجمع می رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می شود.
آماده باش

آماده باش "خچرخش" برای مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت چرخشگر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ برگزار می‌شود.

"دسبحان" دست به جیب می شود

شرکت سبحان دارو از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: