کد خبر : ۲۵۸۳۲۶
در پیش‌بینی امروز بازار سرمایه مطرح شد:
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
با نزدیک شدن به فصل مجامع، اصلاح قیمت‌ها و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در صنایع داخلی می‌توان به شکل‌گیری روند در بازار سرمایه امیدوار شد.

امیدوار به تشکیل روند ثابت در بورس

سلمان نصیرزاده کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص وضعیت امروز بازار بیان کرد: با توجه به اینکه شاخص کل در بازه حدود ۲۵ درصدی و هم‌وزن در محدوده ۴۰ درصدی قرارگرفته، می‌توان گفت این روند با تقویت جریان پول همراه می‌شود. همچنین در این راستا به نظر می‌رسد خروجی صندوق درآمد ثابت تداوم پیداکرده و از طرفی با نزدیک شدن به فصل مجامع، اصلاح قیمت‌ها و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در صنایع داخلی می‌توان به شکل‌گیری روند در بازار سرمایه امیدوار شد.


بیشتر بخوانید: جذب تقاضا توسط بازار سرمایه


وی در ادامه اضافه کرد: این روند در بازار سرمایه تداوم می‌یابد و شاخص کل و هم‌وزن در سطوح مهم خود قرار می‌گیرند. به همین دلیل باوجود منتشرنشده گزارش شرکت‌های بزرگ به‌خصوص در گروه‌های فولادی، پالایشی و بانکی انتظار می‌رود گزارش آن‌ها در وضعیت مثبتی قرار بگیرد.

نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: با این مؤلفه‌ها و مجامع شرکت‌ها می‌توان به اهداف بالاتری در بورس رسید، به‌گونه‌ای که احتمالاً شاخص از محدوده ۱,۸۰۰ واحدی عبور کند. همچنین نقطه چرخش بازار زمانی بوده که بورس تهی از اخبار تحولات باشد، به‌طور مثال حذف ارز دولتی در حالی مطرح‌شده که می‌تواند در سودآوری شرکت‌ها مؤثر واقع شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: