یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان سیرجان به ایستگاه آخر رسید؛
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
عصر دیروز در سالن دارالقرآن سیرجان با حضور مسوولین استانی و شهرستانی و با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیرجان و حمایت شرکت گهرزمین از منتخبین یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تجلیل شد.

گهرزمین حامی فرهنگ کتاب و کتابخوانی

به گزارش بورس نیوز، مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان سیرجان با حضور حجت الاسلام و المسلیمین سید محمود حسینی، دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، احمد وفایی مدیر کل کتابخانه‌های استان، سرهنگ علی دستوری فرمانده سپاه مقاومت بسیج سیرجان، حسن بلوردی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی سیرجان و دیگر مسوولین شهرستان در سالن دارالقرآن برگزار شد.در ابتدای این مراسم خضری پور ضمن خوش آمدگویی به میهمانان عنوان کرد: یکی از راه‌های توسعه و تعالی جامعه انس با کتاب و کتابخوانی است و بر همین اساس شرکت گهرزمین حامی برگزاری چنین جشنواره‌هایی شده که گامی کوچک در تعالی فرهنگ شهرستان که حل مسائل اجتماعی شهرستان محسوب می‌شود.

حجه الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه سیرجان ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت‌های شرکت سنگ آهن گهرزمین در این خصوص عنوان کرد: در منابع دینی و قرآنی تاکید فراوانی بر کتاب و کتابخوانی و دقت در آفرینش و وجود خودمان شده که همه این‌ها مسیری است برای رسیدن به تکامل، خوشبختی و سعادت انسان به شمار می‌رود.

احمد وفایی، مدیر کل کتابخانه‌های استان نیز از مردم سیرجان به عنوان مردمی فرهنگ دوست و علاقه‌مند به کتاب یاد کرد و افزود: بیش از یک چهارم شرکت کنندگان در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را، سیرجانی‌های فرهنگ دوست تشکیل می‌دهند. وی در ادامه از همه اصحاب فرهنگ و هنر، مدیران شهرستانی بخصوص شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر و تشکر کرد و اداره کتابخانه‌ها و کتابداران سیرجانی را از فعالترین همکاران در استان خواند که با مشارکت حداکثری اعضای کتابخانه‌ها دینشان را به امام مهربانی‌ها ادا نمودند.

در این جشنواره تعداد ۲۱ هزار و پانصد نفر شرکت نموده اند که از این میان ۶۵ نفر حائز رتبه برتر شدند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: