کد خبر : ۲۵۸۵۳۰
غلتک سازان سپاهان صورت مالی خود را منتشر کرد:
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳
غلتک سازان سپاهان ۲۹ درصد کاهش درآمد را نسبت به اسفندماه تجربه کند که البته دراین‌بین لازم به ذکر بوده "فسازان" توانسته در مقایسه با سال گذشته ۷۶ درصد رشد را به همراه داشته باشد.

فروش و درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت غلتک سازان سپاهان در گزارش فعالیت فروردین‌ماه ۱۴۰۱ میزان درآمد به‌دست‌آمده از فروش محصولات برابر با ۲،۴۵۹ میلیارد ریال شناسایی شد. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت به دلیل شروع سال مالی، برابر با همین مقدار اعلام‌شده است.

فروش و درآمد

از طرفی شرکت "فسازان" توانسته در فروردین‌ماه از ۳ بخش ارائه خدمات، بازار داخلی و صادراتی درآمد کسب کند که در این راستا بیشترین درآمد به بازار صادراتی با ۲,۲۶۴ میلیارد ریال تعلق گرفت.


بیشتر بخوانید: تاثیر نرخ جهانی فولاد بر افزایش سود "فسازان"


درآمد‌های شناسایی‌شده فسازان در فروردین ۱۴۰۱

بر پایه گزارش صورت گرفته، غلتک سازان سپاهان ۲۹ درصد کاهش درآمد را نسبت به اسفندماه تجربه کند که البته دراین‌بین لازم به ذکر بوده "فسازان" توانسته در مقایسه با سال گذشته ۷۶ درصد رشد را به همراه داشته باشد.

طبق گزارش منتشرشده در سامانه کدال، بیشترین درآمدی که این شرکت غلتک سازی در فروردین‌ماه از خود بر جای گذاشته مربوط به محصول «شمش» در بازار صادراتی با ۲،۲۶۴ میلیارد ریال بوده که درواقع نرخ فروش آن درازای هر تن ۱۵ میلیون و ۲۷۶ هزار تومان به ثبت رسید.

فروش و درآمد

پس‌ازآن نیز بخش «قطعات» توانست با فروش حدود ۱۱۳ میلیارد ریال در بازار داخلی، رتبه بعدی درآمدزاترین‌های این شرکت را به نام خود ثبت کند.

بر اساس این گزارش، شرکت "فسازان" توانسته در فروردین‌ماه سال جاری ۱۵,۴۶۵ تن از محصولات خود را به فروش برساند که در مقایسه با ماه گذشته روند نزولی ۳۸ درصدی را تجربه کرده است. در این راستا پرفروش‌ترین محصول شرکت در اختیار «شمش صادراتی» با ۱۴,۸۲۴ تن قرار گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: