کد خبر : ۲۵۸۶۱۹
درآمد این شرکت درروند صعودی قرار گرفت:
۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
بیشترین درآمد این شرکت فناوری از طریق بخش «کمیسیون دریافتی از سفیران» با حدود ۳۲۵ میلیارد ریال به‌دست‌آمده که درواقع نسبت به فروردین‌ماه توانسته درروند صعودی ۵۱ درصدی قرار بگیرد.

درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های حاصل را حدود ۳۴۲ میلیارد ریال شناسایی‌شده که نسبت به ماه گذشته افزایش ۴۲ درصدی را به ثبت رسانده است.

درآمد

از سوی دیگر، میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت طی دوره یک‌ماهه برابر با ۱,۱۷۰ میلیارد ریال اعلام شد. همچنین درآمد تجمیعی شرکت در اردیبهشت‌ماه برابر با ۵۸۳ میلیارد ریال شناسایی‌شده که نسبت به وضعیت مشابه در سال گذشته ۱۰۴ درصد افزایش پیداکرده است.


بیشتر بخوانید: درآمد «کمیسیون» تپسی به ۲۲۷ میلیارد ریال رسید


درآمد‌های شناسایی‌شده "تپسی" تا اردیبهشت ۱۴۰۱

بر پایه گزارش‌هایی که در سامانه کدال به ثبت رسیده، می‌توان گفت شرکت "تپسی" توانسته در یک سال اخیر روند خوبی را پشت سر بگذارد. از سوی دیگر، بیشترین درآمد این شرکت فناوری از طریق بخش «کمیسیون دریافتی از سفیران» با حدود ۳۲۵ میلیارد ریال به‌دست‌آمده که درواقع نسبت به فروردین‌ماه توانسته درروند صعودی ۵۱ درصدی قرار بگیرد؛ بنابراین می‌توان گفت این بخش حدود ۹۵ درصد از درآمد شرکت را دربرگرفته است.

درآمد

طبق گزارش صورت گرفته، پس از «کمیسیون دریافتی از سفیران» بخش «سرویس تلفنی» توانست با ۱۴ میلیارد ریال درآمدزایی، وارد جایگاه بعدی شود. البته لازم به ذکر بوده که این بخش نیز نسبت به ماه گذشته خود افزایش ۲۱ درصدی را تجربه کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: