کد خبر : ۲۵۸۷۳۲
درآمد ماهانه ایران‌خودرو دیزل افزایش یافت:
۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
با نگاهی به بخش درآمدی از سبد محصولات تولیدی می‌توان دریافت بیشترین درآمدی که این شرکت دیزلی از خود بر جای گذاشته مربوط به «کامیون سنگین» بود.

سنگینی درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ایران‌خودرو دیزل در گزارش فعالیت اردیبهشت سال ۱۴۰۱ توانست درمجموع ۱,۳۹۶ میلیارد تومان درآمد عملیاتی را تجربه کند. همچنین درآمد تجمیعی ثبت‌شده این شرکت در کارنامه مالی خود ۱،۴۱۶ میلیارد تومان اعلام‌شده است.

سنگینی درآمد

از طرفی میزان سرمایه اعلام‌شده این شرکت دیزلی در صورت‌های مالی ۳،۶۳۶ میلیارد تومان نمایش داده‌شده که دراین‌بین لازم به ذکر بوده درآمد‌های به‌دست‌آمده از فروش محصولات، در بازار داخلی صورت گرفته است.

درآمد‌های عملیاتی "خاور" تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، میزان درآمد ثبت‌شده شرکت در مقایسه با سال گذشته توانست در حدود ۱,۱۷۱ میلیارد تومان افزایش پیدا کند، به‌گونه‌ای که ۵۲۰ درصد رشد را در این بازه زمانی به همراه داشت.

با نگاهی به بخش درآمدی از سبد محصولات تولیدی می‌توان دریافت بیشترین درآمدی که این شرکت دیزلی از خود بر جای گذاشته مربوط به «کامیون سنگین» بود، که توانسته در حدود ۱،۳۰۶ میلیارد تومان درآمد را برای شرکت به ارمغان بیاورد.

همچنین محصول درآمدزای دیگر "خاور" به «ون و پیکاپ» تعلق گرفت که در واقع توانسته با حدود ۶۴ میلیارد تومان در جایگاه دوم قرار بگیرد. از طرفی نرخ فروش این بخش از محصولات شرکت با ۷۶۴ میلیون تومان در صورت مالی اردیبهشت ۱۴۰۱ شرکت شناسایی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: