گزارش عملکرد اردیبهشت ماه صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز منتشر شد
۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹
شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز در نماد "شکام" امروز گزارش ماهانه خود را منتشر کرد که آمار فروش محصولات در این ماه نسبت به ماه فروردین امسال و همچنین اردیبهشت ماه سال گذشته رشد قابل توجهی نشان می دهد.

بورس نیوز:

گزارش عملکرد ماهانه اردیبهشت ماه شرکت شیمیایی کیمیاگران امروز در نماد "شکام" روی کدال نقش بست."شکام " در اردیبهشت موفق به ثبت فروش ۱۸۲ میلیارد و ۵۲۳ میلیون تومانی شده که در مقایسه با فروردین ماه امسال رشد ۱۱۲ درصدی نشان می‌دهد.  

عملکرد اردیبهشت ماه سال جاری شرکت کیمیاگران امروز در مقایسه با اردیبهشت ۱۴۰۰ هم قابل توجه است. " شکام" که در اردیبهشت سال گذشته تنها ۸۷ میلیارد و ۶۸ میلیون تومان محصولات فروخته بود، اردیبهشت امسال موفق به رشد ۱۱۰ درصدی این آمار شد.

فروش مناسب "شکام" در اردیبهشت ماه سبب شد تا مجموع فروش این شرکت از ابتدای سال ۱۴۰۱ به ۲۶۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برسد که باز هم نسبت به مدت مشابه سال قبل (مجموع فروردین و اردیبهشت سال ۱۴۰۰) افزایش بیش از ۹۸ درصدی نشان می‌دهد.

"شکام" طی ماه دوم سال ۱۴۰۱ در بازار‌های صادراتی در حدود ۵۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان ضد یخ فروخته که سرآمد محصولات این شرکت است. در بازار‌های داخلی فروش داخلی پروپیلن گلایکول کاملا به چشم می‌آید، جایی که این محصول ۵۱ میلیارد و ۵۵۳ میلیون تومان به درآمد کیمیاگران امروز افزوده است.

در مجموع باید گزارش اردیبهشت ماه شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز را یک گزارش مناسب از این مجموعه در نظر گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: