کد خبر : ۲۵۸۸۴۷
صورت مالی شرکت "سپ" در کدال منتشر شد:
۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
درآمد شناسایی‌شده "سپ" از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۳۴ درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه‌ای که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در گزارش فعالیت منتهی به اردیبهشت‌ماه (سال منتهی به آذرماه ۱۴۰۱) از خود بر جای گذاشت، برابر با ۲۹۲ میلیارد تومان بود. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت نیز مبلغی بالغ‌بر یک هزار و ۵۰۳ میلیارد تومان به ثبت رسیده است.


بیشتر بخوانید: رشد ۲۱ درصدی درآمد تجمیعی در "سپ"


سرمایه اعلام‌شده این شرکت بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد تومان به ثبت رسیده که دراین‌بین ۳۰۰ میلیارد تومان نیز سرمایه ثبت‌نشده طبق گزارش "سپ" وجود دارد.

روند درآمد‌ی "سپ" تا اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱

بر اساس گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد شناسایی‌شده "سپ" از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۳۴ درصدی را تجربه کرده به‌گونه‌ای که از ۲۱۷ میلیارد تومان در اردیبهشت ۱۴۰۰ توانسته به ۲۹۲ میلیارد تومان برسد. درنهایت این روند افزایشی می‌تواند در جذب سرمایه‌گذاران بیشتر به پرداخت الکترونیک سامان کیش کمک کند.

بیشترین درآمدی که "سپ" در اردیبهشت‌ماه شناسایی کرد، متعلق به بخش «پین و اعتبار فروخته‌شده درگاه‌ها» با ۱۹۱ میلیارد ریال بود که حدود ۶۶ درصد از کل درآمد‌ها را تشکیل داده است. رتبه بعدی درآمدزاترین بخش پرداخت الکترونیک سامان کیش به «ارائه خدمات کارت‌خوان» با مبلغی در حدود ۹۲ میلیارد تومان تعلق گرفت.

 

 

پایان خبر 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: