کد خبر : ۲۵۸۸۵۴
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از رئیس دیوان محاسبات کشور درخواست رسیدگی به پرونده بازنشستگی مدیرعامل بانک مسکن را داده است.

دیوان محاسبات به پرونده بازنشستگی مدیرعامل بانک مسکن ورود کند

به گزارش بورس نیوز، علیرضا نظری، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات، با اشاره به اهمیت نقش نظارتی مجلس، یادآور شد: طبق گزارشات و مدارک واصله، مدیرعامل فعلی بانک مسکن به عنوان یکی از بانک‌های مهم متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران و بیت المال، علی رغم گذشت موعد بازنشستگی (پایان ۳۵ سال فعالیت) همچنان در این مسند حضور دارد.

وی چنین اقدامی را بر خلاف تاکیدات و دستورات صریح ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری و مصداق تصرف غیرقانونی در وجوه دولتی و عمومی توصیف کرده است.

عضو کمیسیون کشاورزی با اشاره به نقش مهم بانک مسکن در تحقق اهداف و وعده‌های اعلام شده به مردم مبنی بر تامین مسکن مورد نیاز، از رییس دیوان محاسبات به عنوان ریاست بازوی نظارتی مجلس شورای اسلامی خواسته است ضمن بررسی این موضوع به صورت فوری و جدی، نتایج را به وی و سایر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی اعلام کند.

نماینده مردم خمین در خانه ملت، از رئیس دیوان محاسبات درخواست کرده در صورت مشاهده هرگونه تخلف در انتصاب یا ابقاء نامبرده، مقامات دولتی ذی ربط مورد پیگرد و تذکر این دیوان قرار بگیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: