کد خبر : ۲۵۸۸۸۴
پرفروش‌ترین محصول ذوب شناسایی شد:
۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
بیشترین مقدار فروش را «تیرآهن (داخلی)» با ۶۷ هزار و ۷۲ تن به خود اختصاص داده که نسبت به ماه گذشته درروند صعودی ۴۵ درصدی قرارگرفته است.

«تیرآهن» با رشد ۴۵ درصدی همراه شد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مقدار فروش محصولات ذوب‌آهن اصفهان در اردیبهشت‌ماه سال جاری ۲۴۶ هزار و ۶۳۳ تن اعلام شد که ۱۵۴ هزار و ۸۲۹ تن از محصولات در بازار داخلی و مابقی آن به مقدار ۹۱ هزار و ۸۰۴ تن نیز در بازار صادراتی به فروش رسید.

در این راستا بیشترین مقدار فروش را «تیرآهن (داخلی)» با ۶۷ هزار و ۷۲ تن به خود اختصاص داده که نسبت به ماه گذشته درروند صعودی ۴۵ درصدی قرارگرفته است.


بیشتر بخوانید: ریل ملی نماد محصول با ارزش افزوده است


همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه مقدار فروش تجمیعی محصولات این شرکت فولادی برابر با ۴۴۹ هزار و ۶۰ تن به ثبت رسیده که عمده‌ترین مقدار فروش در این بازه زمانی در اختیار «شمش کالایی (صادراتی)» با ۱۱۹ هزار و ۸۹۸ تن قرار گرفت.

طبق این گزارش، مقدار فروش محصولات ذوب‌آهن در اردیبهشت‌ماه سال جاری نسبت به فروردین‌ماه ۲۲ درصد رشد پیداکرده و البته نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۸ درصد افزایش فروش را از خود بر جای گذاشته است. این روند افزایشی می‌تواند نتایج خوبی را برای سهامداران شرکت به‌خصوص در فصل برگزاری مجامع داشته باشد.

«تیرآهن» با رشد ۴۵ درصدی همراه شد

در این راستا فروش تجمیعی صادراتی "ذوب" تا اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برابر با ۱۹۴ هزار و ۶۹۵ تن اعلام شد، همچنین در دومین‌ماه سپری‌شده از سال مالی بیشترین نرخ فروش "ذوب" مربوط به محصول «ریل (بازار داخلی)» با نرخ ۲۴ میلیون و ۹۳۲ هزارتومان اعلام شد که در حدود ۴۵ میلیارد تومان برای این شرکت فولادی درآمدزایی داشته است. در این راستا نرخ فروش محصول ۷۰ درصد افزایش سالانه را تجربه کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: