کد خبر : ۲۵۸۹۰۰
کسب درآمد ۹۵ میلیارد تومانی از سوی انتقال داده‌های آسیاتک؛
۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
بیشترین درآمد شرکت در اردیبهشت‌ماه، مربوط به بخش «درآمد خدمات اینترنت» با ۷۱ میلیارد تومان به ثبت رسید که می‌توان گفت نسبت به اسفندماه در رشد ۱۴ درصدی قرارگرفته است.

انتقال داده‌های آسیاتک+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمد ماهانه شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در گزارش اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ درآمد شناسایی‌شده خود را ۹۵ میلیارد تومان شناسایی کرد. همچنین درآمد تجمیعی ارائه‌شده از سوی "آسیاتک" طی یک سال اخیر برابر ۱۷۸ میلیارد تومان به ثبت رسید.

درآمد‌های آسیاتک تا اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد اعلام‌شده توسط آسیاتک در سامانه کدال طی این دوره ماهانه نسبت به ماه گذشته افزایش ۱۵ درصدی را به دنبال داشت و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۸ درصد رشد را تجربه کرد، همچنین مجموع درآمد تجمیعی این شرکت طی ۲ ماه سپری‌شده از سال مالی ۵۶ درصد افزایش را شاهد بوده است.


بیشتر بخوانید: خرید ملک "آسیاتک" جهت توسعه کسب و کار


همان‌طور که گفته شد درآمد اعلام‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۱۷۸ میلیارد تومان بود که طبق گزارش منتشرشده، در این مدت‌زمان افزایش درآمد ۶ درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه کرد، لازم به ذکر است که آسیاتک طی این دوره ماهانه رکورد درآمدی خود را جابه‌جا کرد.

روند درآمد ماهانه آسیاتک+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، بیشترین درآمد شرکت در اردیبهشت‌ماه، مربوط به بخش «درآمد خدمات اینترنت» با ۷۱ میلیارد تومان به ثبت رسید که می‌توان گفت نسبت به اسفندماه در رشد ۱۴ درصدی قرارگرفته است.

از طرفی «درآمد خدمات فناوری اطلاعات» توانست با ۲۳ میلیارد تومان درآمد در اردیبهشت‌ماه در رتبه بعدی درآمدزاترین‌های شرکت قرار گرفت. طبق گزارش صورت گرفته، این بخش در مقایسه با درآمد ماه گذشته خود افزایش ۱۶ درصدی را تجربه کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: