کد خبر : ۲۵۸۹۱۸
کسب درآمد ۲۰۰ میلیارد تومان سنگ آهن گهرزمین از بازار صادرات؛
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
فروش صادراتی "کگهر" در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ با افزایش ۳۰ درصدی روبه‌رو بود، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموه فروش تجمیعی این محصول تاکنون ۲۰۹ هزار تن اعلام شده است.

تمرکز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ توانست مجموع فروش ماهانه خود را طی این دوره به یک میلیون ۴۴ هزار تن برساند که در مقایسه با ماه گذشته تغییر خاصی را به دنبال نداشت، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز ۵ میلیون و ۸۲۳ هزار تن از محصولات خود را در بازار‌های داخلی و خارجی به فروش رساند.

شرکت سنگ آهن گهر زمین در بازار صادراتی تمرکز خود را به فروش گندله گذاشته و طی این دوره ماهانه مقدار فروش خود را بالغ‌بر ۵۴ هزار تن اعلام کرد و از فروش این محصول درآمدی نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان کسب کرد، نرخ فروش این محصول طی این دوره برابر با ۳ میلیون و ۶۵۶ هزار تومان در ازای هر تن بود.


بیشتر بخوانید: افزایش سود "کگهر" بدون برداشت اضافی از معادن


فروش صادراتی "کگهر" در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ با افزایش ۳۰ درصدی روبه‌رو بود، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموه فروش تجمیعی این محصول تاکنون ۲۰۹ هزار تن اعلام شده است.

فروش ماهانه کگهر+بورس نیوز

بیشترین مقدار فروش ماهانه "کگهر" در اردیبهشت‌ماه مربوط به «کلوخه سنگ‌آهن» با ۵۶۳ هزارتن بود که تشکیل‌دهنده ۵۴ درصد از کل فروش ماهانه بود، همچنین پس از کلوخه سنگ‌آهن که عنوان پرفروش‌ترین محصول را به خود اختصاص داد، رتبه بعدی را فروش گندله در بورس کالا در اختیار دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: